REKLAMA

Rocznicowe wino, kobiety i śpiew z Sandrą Panuś [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W Płockiej Galerii Sztuki płocczanki świętowały 5. urodziny spotkań „Porozmawiajmy o…” z Sandrą Panuś. Było wino, kobiety i śpiew, a także dyskusja o ciele, umyśle i duchu.

25 lutego płocczanki tłumnie zjawiły się w Płockiej Galerii Sztuki, aby wspólnie świętować 5. urodziny spotkań „Porozmawiajmy o…”. Wydarzenie podzielone zostało na trzy panele tematyczne.

Między poszczególnymi częściami dyskusji prezentowali się partnerzy spotkania. Jako pierwsza głos zabrała dyrektor Płockiej Galerii Sztuki. Alicja Wasilewska wyraziła swoje uznanie dla inicjatywy Sandry Panuś oraz zadowolenie z tak licznej obecności uczestniczek, oraz uczestników spotkania.

fot. Wiktor Pleczyński

Dodatkową atrakcją spotkania była możliwość degustacji win. Na urodzinowe „Porozmawiajmy o…” przygotowano 6 różnych gatunków wina, dzięki uprzejmości dyrektora płockiego mBanku Piotra Winiarka, partnera wydarzenia.

fot. Wiktor Pleczyński

W pierwszej części dyskusja dotyczyła ciała, a dokładnie dbania o nie. Gośćmi tej części byli: Karolina Spychalska (fizjoterapeutka), Rita Góralska (edukator żywieniowy) i Mateusz Zabłocki (trener głosu i mowy). Zaproszeni goście przybliżyli zebranym najważniejsze informacje związane z tym, jak dbać o swoje ciało i odpowiadać na jego potrzeby. Między innymi Mateusz Zabłocki opowiadając o tym, jak właściwie dbać o struny głosowe, zaprezentował krótki występ wokalny.O umyśle rozmawiały ze zgromadzonymi w Płockiej Galerii Sztuki Arnika Bytner-Siwek (pedagog i psychoterapeuta), Karolina Kulisz-Pietrzykowska (couch) i Justyna Luszyńska (pisarka). Panie wyjaśniały uczestnikom spotkania jak ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia jest dbanie o swój umysł.

fot. Wiktor Pleczyński

5 urodziny spotkań „Porozmawiajmy o..” nie mogły się obyć bez tortu. Po dyskusji poświęconej umysłowi, przyszedł czas na słodką chwilę przyjemności przy winie oraz w otoczeniu poruszających dzieł sztuki. W Płockiej Galerii Sztuki prezentowana jest jeszcze do 8 marca wystawa „Przestrzenie równoległe” rzeźb Ewy Fleszar i obrazów Romana Fleszara.

fot. Wiktor Pleczyński

Jako ostatnia prelegentka wystąpiła Taisja Laudy, twórczyni unikatowego programu, prowadzącego do odnalezienia osobistej misji i spełnienia na wszystkich płaszczyznach życia – GeniusFormula. Taisja Laudy jest również autorką książki „My Life with Mr Good” poświęconej dążeniu do spełnienia i radości w swoim życiu.

PetroNews był patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. spostrzegawczy says:

    Te panie, zdaje się, pomyliły misje życiową do jakiej stworzone są kobiety, czyli wychowywanie dzieci i prowadzenie domu. Zamiast tego wypełniają swój wolny czas oraz zapychają zwoje mózgowe jakimiś głupotami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU