REKLAMA

Ranił nożem kolegę w szyję. Poszło o… kiełbasę

REKLAMA

Zranienie nożem w szyję było efektem kłótni pomiędzy dwoma mieszkańcami Sierpca, do jakiej doszło w minioną sobotę. Powodem natomiast… zbyt duża porcja kiełbasy nałożona przez jednego z nich.

Sceny jak filmu kryminalnego rozegrały się w jednym z mieszkań w Sierpcu w minioną sobotę, 20 sierpnia.

PowiązaneTematy

– Podczas spotkania, w trakcie którego spożywany był alkohol, miała miejsce sprzeczka pomiędzy kolegami, w wyniku której 53-latek został zaatakowany nożem. Z ustaleń policji wynika, że 39-latni mężczyzna zaatakował swojego kolegę, ponieważ ten nałożył sobie za dużo jedzenia na talerz – informuje Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu.

Po zranieniu kolegi, sprawca wyszedł z mieszkania. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Stan 53-latka był poważny, przewieziono go do szpitala.– Policjanci niezwłocznie podjęli działania, w celu odnalezienia sprawcy zdarzenia. Bardzo dobre rozpoznanie i szybkość działań doprowadziły do zatrzymania przez sierpeckich policjantów już po kilkunastu minutach od zgłoszenia, 39-letniego mężczyzny – wyjaśnia KPP w Siepcu.

Prokurator przedstawił już podejrzanemu zarzut uszkodzenia ciała, do którego się przyznał. Wobec 39-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 2

  1. Anonim says:

    Widocznie była to kiełbasa wyborcza PO albo innego lewactwa.

  2. POck says:

    Sierpc to patologia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
  • %d bloggers like this: