REKLAMA

Przyjechali na festiwal z narkotykami

REKLAMA

W miniony weekend na płocką plażę przybyły tłumy miłośników rapu – w naszym mieście kolejny raz odbywał się Polish HipHop TV Festival. Niestety, nie wszyscy postanowili bawić się odpowiedzialnie. Policja zatrzymała podczas festiwalu pięć osób, posiadających przy sobie narkotyki.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku w piątek, 5 sierpnia, zatrzymali pięciu festiwalowiczów, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Pierwszy mężczyzna to 24-letni mieszkaniec gminy Zgierz. Jak się okazało, miał on przy sobie dwie torebki z suszem roślinnym. Policyjny tester wskazał, że była to marihuana.

Takie same torebki posiadało też dwóch innych mężczyzn – z Mniszewa oraz Gdyni. Natomiast dwóch mieszkańców Warszawy, zatrzymanych w godzinach popołudniowych, miało przy sobie torebki z tabletkami. Policyjne badanie wykazało, że była to amfetamina.Mężczyźni od razu zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Po złożeniu szczegółowych wyjaśnień, cała piątka została zwolniona z aresztu policyjnego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Erik says:

    Nowość, że dali się złapać matoły ;)

  2. d says:

    ooo narkotyki na festiwalu . … .ale nowość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU