Przyjechali na festiwal z narkotykami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W miniony weekend na płocką plażę przybyły tłumy miłośników rapu – w naszym mieście kolejny raz odbywał się Polish HipHop TV Festival. Niestety, nie wszyscy postanowili bawić się odpowiedzialnie. Policja zatrzymała podczas festiwalu pięć osób, posiadających przy sobie narkotyki.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku w piątek, 5 sierpnia, zatrzymali pięciu festiwalowiczów, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Pierwszy mężczyzna to 24-letni mieszkaniec gminy Zgierz. Jak się okazało, miał on przy sobie dwie torebki z suszem roślinnym. Policyjny tester wskazał, że była to marihuana.

Takie same torebki posiadało też dwóch innych mężczyzn – z Mniszewa oraz Gdyni. Natomiast dwóch mieszkańców Warszawy, zatrzymanych w godzinach popołudniowych, miało przy sobie torebki z tabletkami. Policyjne badanie wykazało, że była to amfetamina.

Mężczyźni od razu zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Po złożeniu szczegółowych wyjaśnień, cała piątka została zwolniona z aresztu policyjnego.

Podziel się:

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji