REKLAMA

Program „Ugotowani” w Płocku. Szukają chętnych

REKLAMA

„Ugotowani”, program telewizji TVN, będzie gościł w Płocku i w okolicach. Producenci właśnie rozpoczęli poszukiwania osób, które chcą wziąć udział w castingu do tego smacznego projektu.

Redakcja programu „Ugotowani” po raz pierwszy przygotowuje odcinek w Płocku i okolicach. Dla tych, którzy jeszcze nie oglądali żadnego odcinka tłumaczymy, że w każdym z nich czwórka nieznajomych z jednego miasta spotyka się przy jednym stole. Uczestnicy samodzielnie przygotowują kolację według własnego pomysłu, pokazują swój dom nieznanym osobom i przy okazji widzom programu, a także wystawiają się na, czasem brutalnie szczerą, krytykę. Zwycięzcą zostaje osoba, która uzyska najwyższą punktację od współtowarzyszy za przygotowanie najlepszej kolacji.

Jak podkreślają producenci, założeniem programu jest spotkanie się ludzi, którzy nic o sobie nie wiedzą. W programie poznają się od kuchni i zdradzają swoje kulinarne tajemnice. Najlepszy z uczestników wygrywa 5 tysięcy złotych.

Teraz będziemy mogli obejrzeć jak gotują osoby z Płocka i okolic.

– Zależy nam na osobach o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach – tłumaczy Ewa Stepnowska z redakcji „Ugotowanych”. – Chcemy, aby w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk, które nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie. Nie mamy zbyt wiele czasu, ale mam ogromną nadzieję, że w Płocku znajdzie się wielu chętnych i uda nam się stworzyć wspaniały odcinek – podkreśla Ewa Stepnowska.Sam program będzie nagrywany w marcu, ale castingi już się rozpoczęły. Zgłoszenia można wysyłać przez formularz, zamieszczony na stronie Ugotowanych lub wysyłając swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy na: e.stepnowska@tvn.pl.

– Na początku ze wszystkimi kandydatami rozmawiamy telefonicznie. Później mamy casting w Płocku, czyli spotkanie w domu kandydata z osobą z naszej redakcji. W jego skład wchodzi rozmowa przed kamerą oraz krótkie gotowanie. Casting planujemy w dniach 6-9 lutego br. Następnie z wybraną czwórką uczestników nagrywamy program – tłumaczy Ewa Stepnowska.

I jak, jesteście chętni na pokazanie swoich umiejętności kulinarnych?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU