REKLAMA

Potrącenie rowerzystki z dzieckiem. Poważnych obrażeń doznała kobieta

REKLAMA

Poważnie ranna została 41-letnia rowerzystka, która nie ustąpiła pierwszeństwa osobówce. Mniejszych urażeń doznało 8-letnie dziecko, które podróżowało z kobietą.

Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę, 26 listopada około godz. 16.15 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Grąbiec (pow. sierpecki).

PowiązaneTematy

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letnia mieszkanka powiatu sierpeckiego, kierując rowerem, w rejonie skrzyżowania nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z samochodem volkswagen passat. W wyniku zdarzenia, poważnych obrażeń ciała doznała kierująca rowerem, przewożone na bagażniku ośmioletnie dziecko doznało mniejszych urazów – informuje asp. Katarzyna Krukowska z KPP w Sierpcu.Kobieta oraz dziecko z obrażeniami ciała zostali przetransportowana do szpitala w Płocku. 65-letni kierujący pojazdem VW Passat był trzeźwy. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

Fot. KPP Sierpc

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. pedalarka z dzieciokem says:

    a w jedynce mówili że ja na drodze mam …

    • Mieszczuch says:

      hahaha dokładnie tak jak piszesz :) Tylko szkoda dzieciaka. Ja ze swoją córką nawet jak mamy przejazd dla rowerów to czekamy aż wszyscy się auta zatrzymają aby bezpiecznie przejechać. Uczę ja od małego, że na drodze obowiązuje ograniczone zaufanie. Gdyby to tłukli tym pedalarzom (nie rowerzystom, bo rowerzysta zazwyczaj jest dobrze oświetlony i w kamizelce oraz kasku) to może mniej takich smutnych sytuacji miałoby miejsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU