REKLAMA

Porozmawiajmy o Modzie: Polskie marki, które warto znać

REKLAMA

Przyszedł czas na kolejne spotkanie „Porozmawiajmy o modzie” z Sandrą Panuś. Tym razem wyjątkowo gościem specjalnym będzie mężczyzna, Michał Przybyszewski – wybitny fryzjer i stylista.

Sandra Panuś tym razem postanowiła porozmawiać z płocczankami o polskich markach i o tym, które z nich warto poznać. Prowadzącej w tym zadaniu pomoże właściciel marki PrzybyszewsKi. m. Michał Przybyszewski, mistrz fryzjerstwa, top stylista i szkoleniowiec.

Michał Przybyszewski współpracował z gwiazdami przy sesjach zdjęciowych oraz współtworzył pokazy mody najlepszych projektantów. Można go zobaczyć w programach telewizyjnych oraz czasopismach branżowych. Otwarty na ludzi i wrażliwy, kreatywny indywidualista. Wyróżnia go profesjonalizm oraz perfekcjonizm.

Spotkanie odbędzie się 15 maja (środa) o godzinie 18 w lokalu Tumska 13 Browar & Restauracja. Wstęp kosztuje 20 zł, w cenę wliczone są kawa bądź herbata i poczęstunek. Zapisy odbywają się na stronie internetowej Sandry Panuś.PetroNews tradycyjnie już jest patronem medialnym wydarzenia.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU