REKLAMA

Pomóżcie płocczance w głosowaniu. Jest człowiekiem bez barier!

REKLAMA

Jak pisaliśmy, płocczanka Patrycja Malinowska ma szansę na otrzymanie nagrody publiczności w konkursie „Człowiek bez barier”. W głosowaniu internautów jest teraz na drugim miejscu. Do liderki rankingu traci prawie 500 głosów. Mamy czas do 5 listopada, aby pokazać, że to Patrycja jest naprawdę człowiekiem bez barier.

Przypomnijmy – organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Celem tej inicjatywy jest promocja osób z niepełnosprawnością, których społeczna aktywność, zaangażowanie i postawa są dla innych przykładem i źródłem motywacji do przełamywania barier w życiu codziennym.

PowiązaneTematy

W 15. edycji konkursu wśród dwudziestu półfinalistów znalazła się Patrycja Malinowska. Jest niewidoma od urodzenia, ale nie przeszkadza jej to w aktywnym działaniu i realizowaniu swoich artystycznych pasji. Znana jest z pięknego głosu i z udzielania się w wielu artystycznych projektach.

Fot. Rafael Dominik

Patrycja jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku, gdzie ukończyła kierunki: filologia angielska i pedagogika resocjalizacyjna z socjoterapią. Już w wieku 6 lat wystąpiła przed królową Belgii i ówczesną panią prezydentową. Brała udział w konkursach wokalnych i recytatorskich. W 2009 zdobyła Grand Prix na festiwalu w Ciechocinku. W 2010 na deskach płockiego teatru grała w musicalu „Drogi życia”. Występowała też w spektaklach „Ubu Król”, „Śmierć sztuki”, „Romeo i Julia”. W 2013 w duecie „Czarno to widzę” dotarła do finału programu „Must Be the Music” w Telewizji Polsat.

Koncertuje w Polsce i za granicą. W 2014 dotarła do finału Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. W 2015 w duecie z tenorem Markiem Torzewskim śpiewała w programie TVP „Sprawa dla reportera”. Często angażuje się w akcje charytatywne, pomaga w organizacji wydarzeń kulturalnych. W 2017 otrzymała Nagrodę Prezydenta Płocka za działalność artystyczną.

Głosować można do 5 listopada br. włącznie. Aby oddać głos, trzeba podać swój adres e-mail i kliknąć link w wysłanej na ten adres wiadomości. Głosy można oddawać na portalu niepelnosprawni.pl.