REKLAMA

Policjanci zabezpieczyli 4 kg marihuany i zamknęli plantację

REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Sierpcu zatrzymali 48-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zabezpieczono 4 kg marihuany oraz blisko sto sadzonek.

8 czerwca Komenda Miejska Policji w Sierpcu poinformowała o skutecznej akcji antynarkotykowej swoich kryminalnych. Zatrzymano 48-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli około 4 kilogramów suszu roślinnego w postaci marihuany.

Podczas przeszukania jednego z domów na terenie sąsiedniego powiatu funkcjonariusze zabezpieczyli około 4 kilogramów marihuany zapakowanej w foliowe torebki. Dodatkowo znaleźli i zabezpieczyli 95 sztuk sadzonek konopi w różnej fazie wzrostu oraz 56 pojemników z zasadzonymi nasionami konopi.fot. KMP Sierpc

– W wyniku przeszukania kryminalni ujawnili wiele dowodów świadczących, że uprawiano tam marihuanę. Ponadto mundurowi zabezpieczyli znaleziony alkohol bez polskich znaków akcyzy oraz aparaturę służącą do jego produkcji – relacjonuje asp. Krzysztof Dobrzeniecki z KMP w Sierpcu.

Właściciel posesji, 48-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Dzięki skutecznej akcji sierpeckich policjantów, znaczne ilości narkotyków nie trafią do sprzedaży.

fot. KMP Sierpc

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Cos says:

  Majeranek

 2. Alahabar says:

  Kurła, znów będzie problem co kolwiek załatwić… -.-

 3. toć to nie konopie says:

  tylko jakieś kwiatki, co to za zdjecie?

 4. A w inny says:

  miejscu piszą, że ponadto miał APARTURĘ.

 5. No żesz says:

  a taką kasę by zgarnął.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU