REKLAMA

Policja zaprasza na komendę. Można zwiedzać

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę, 18 czerwca, Komenda Miejska Policji w Płocku organizuje wyjątkowe spotkanie z mieszkańcami naszego miasta. Każdy, kto tylko się na nim pojawi, będzie mógł zwiedzić budynek komendy, poznać bliżej pracę policjanta oraz zadać pytania samym funkcjonariuszom.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10 i zakończy około 14. W tym czasie na parkingu policyjnym będzie odbywał się piknik rodzinny. Mieszkańcy Płocka i powiatu będą mieli więc okazję, aby skorzystać z atrakcji, które na ten dzień przygotowali policjanci oraz straż miejska.

Zarówno dzieci, jak i dorośli na pewno znajdą coś dla siebie. Planowany jest m.in. pokaz sprzętu policyjnego, pokaz psów, gry i zabawy edukacyjne dla całej rodziny. Dodatkową i chyba najbardziej wyczekiwaną atrakcją będzie możliwość zwiedzenia budynku Komendy Miejskiej Policji w Płocku.Zorganizowane grupy pod opieką funkcjonariusza, będą mogły zobaczyć zupełnie inną, nową odsłonę pracy służb mundurowych. Ten dzień to niewątpliwie okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i przy możliwości poznania nowych rzeczy, spędzić wyjątkowy czas wśród bliskich i przyjaciół. Wstęp na piknik rodzinny organizowany przed płocką policję jest oczywiście wolny.

Monika Prusaczyk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU