Policja zaczyna pracę w nowej komendzie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prace wykończeniowe i przygotowawcze zostały zakończone. W czwartek, 14 sierpnia, policjanci z Płocka rozpoczynają pracę w nowym budynku komendy przy Kilińskiego.

Przypomnijmy, prace przygotowawcze trwały od chwili oddania budynku do użytku, a więc od 17 lipca. Technicy zajmowali się m.in. łącznością telefoniczna i radiową. Był to także czas na wyposażenie i umeblowanie wszystkich pomieszczeń.

Od najbliższego czwartku to właśnie w nowym budynku przy Kilińskiego policja będzie przyjmowała wszystkich interesantów. Tego dnia nastąpi także przełączenie systemów łącznościowych z budynków przy ul. Słowackiego i 1-go Maja, do budynku przy al. Kilińskiego 8. W związku z tym, mogą wystąpić przerwy w łączności telefonii stacjonarnej i internetowej. Telefony komórkowe będą jednak funkcjonować bez zakłóceń.

– Policjanci dołożą wszelkich starań, aby ewentualne trudności w łączności, wynikłe w związku z przełączeniem systemów, trwały możliwie krótko i aby nie były uciążliwe dla mieszkańców, chcących skontaktować się z płocką Policją – zapewnia Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.

Zmiana siedziby Komendy Miejskiej Policji w Płocku nie spowoduje zmian numerów telefonów. Wszystkie numery telefonów, na które do tej pory mieszkańcy Płocka i powiatu mogli dzwonić do Komendy, pozostają bez zmian.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji