Płocki duet wystąpi w POKiS na życzenie fanów

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na scenie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki wystąpi płocki duet – Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak. Koncert odbędzie się na prośbę fanów, bilety są już w sprzedaży.

Po sukcesie, nie tylko artystycznym, płyty „Piosenki ze szkłem” oraz na prośbę fanów Pawła Wójcika i Tomka Sarniaka, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprosił artystów na noworoczny koncert. Wieczór pełen wzruszeń i noworocznych toastów rozpocznie się 24 stycznia o godz. 19.

Paweł Wójcik jest zdobywcą Grand Prix im. Jonasza Kofty 31. Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA 2013 (16 – 24 listopada 2013), Grand Prix na festiwalu w Ostrołęce oraz nagrody im. Wojciecha Bellona na 48. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Jego kariera artystyczna rozwija się w ogromnym tempie, a pierwszy nakład płyty nagranej wspólnie z Tomaszem Sarniakiem pt. „Piosenki ze szkłem”, której wydawcą i dystrybutorem jest Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, został całkowicie wyczerpany w ciągu 6 miesięcy od premiery. Artyści przygotowują się do nagrania drugiej, profesjonalnej płyty.

Organizatorzy zapewniają, że podczas koncertu, który odbędzie się 24 stycznia w sali POKiS, płyt nie zabraknie, a artyści z chęcią złożą na nich swoje podpisy. Bilety są już w sprzedaży po 15 zł w siedzibie ośrodka przy ul. Tumskiej 9a.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji