REKLAMA

Płocka firma telekomunikacyjna sprzedana

REKLAMA

Od 16 grudnia 2011 roku Spółka Petrotel jest częścią Grupy Netia, która jest największym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dotychczas płocka lokalna firma sprzedała tylko część udziałów, jednak pod koniec listopada br. ogłosiła że Netia przejęła już całość spółki.

Pod koniec listopada br. Telefonia Dialog, z grupy kapitałowej Netii, przeniosła na rzecz Netii udziały w spółce Petrotel. Oznacza to, że telekomunikacyjny kolos ma już 100% kontroli w udziałach płockiej, lokalnej firmy.

– Przeniesienie własności udziałów na rzecz Netii, a tym samym bezpośrednia kontrola Netii nad Petrotelem, jest spójna z ogłoszoną dnia 16 listopada 2017 r. decyzją Zarządu, dotyczącą nowej polityki gospodarczej Netii, o której Spółka informowała w raporcie bieżącym nr 138/2017 z dnia 16 listopada 2017 roku. Telefonia Dialog na powyższej transakcji zrealizuje wynik bliski 26 mln zł, natomiast transakcja ta nie ma wpływu na zakres danych prezentowanych w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Grupy Kapitałowej Netia S.A. – możemy przeczytać w komunikacie.Od momentu sprzedaży udziałów, logo firmy Petrotel przeszło metamorfozę. W jego dolnym rogu pojawił się napis „Grupa Netia”.

fot. zrzut z ekranu

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. lucek says:

    Może wywalą ten zarząd nieudaczników i zatrudnią nowych myślących

  2. bbb says:

    No właśnie i kicha …

  3. Mariusz says:

    Przed momentem czytałem na pewnym portalu informacyjnym że to Netia została sprzedana Cyfrowemu Polsatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU