REKLAMA

Płock za pół ceny – złap okazje przy zakupie okularów w salonie Perfect Eye Optic w Auchan!

REKLAMA

W ramach akcji “Płock za pół ceny”, salon optyczny Perfect Eye Optic, mieszczący się w CH Auchan (wejście od strony siłowni), zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty w świetnych cenach.

W dniach 24-25 września salon Perfect Eye Optic oferuje zakup wszystkich oprawek korekcyjnych ze zniżką 50% oraz okularów przeciwsłonecznych z rabatem do –50%. Dodatkowo, w dniach trwania akcji jest możliwość wykonania (niezobowiązującego do zakupu) badania ostrości wzroku dla osób powyżej 15. roku życia oraz doboru soczewek kontaktowych w cenie niższej o 50% za usługę.

PowiązaneTematy

Salon optyczny Perfect Eye Optic już ponad 3 lata dba o wzrok mieszkańców regionu płockiego. Coraz więcej klientów korzysta z usług salonu, doceniając kompleksowe podejście do dbałości o dobre widzenia. Pracownicy salonu dbają o wzrok całej rodziny – specjaliści wykonują profesjonalne badanie wzroku zarówno dzieciom, jak i dorosłym czy seniorom. Zależnie od potrzeb pacjentów, dostępne w ofercie są badania okulistyczne (układ wzrokowy zbadany zostanie pod kątem medycznym), badania refrakcji oraz optometryczne, podczas których specjalista skupia się na doborze jak najlepszych okularów, soczewek kontaktowych, czy innych pomocy wzrokowych, wykona również różne dodatkowe testy, by usprawnić widzenie obuoczne i sprawić, że oczy będą pracować jak najlepiej.

Często, głównie najmłodszym, polecane są pakiety okulistyczno-optometryczne, pozwalające na kompleksowe zaopiekowanie się wzrokiem. Jest to niezmiernie ważne, szczególnie w sytuacjach występowania różnych dolegliwości czy odstępstw od prawidłowego rozwoju widzenia u dzieci. Specjaliści z salonu Perfect Eye Optic zalecą wtedy nie tylko okulary, ale i inne rozwiązania usprawniające właściwy rozwój prawidłowego widzenia.

Warto podkreślić, że salon optyczny Perfect Eye Optic jako pierwszy w okolicy zajął się kontrolą krótkowzroczności u dzieci. Specjaliści u dzieci, którym bardzo szybko pogłębia się wada wzroku, zalecają odpowiednie postępowanie, by zahamować jej postęp. Jest to niezmiernie ważne, szczególnie w obecnych czasach, kiedy mnóstwo czasu spędza się w bliskich odległościach, korzystając z komórek i komputerów. Odpowiednia kontrola wady wzroku może zahamować jej pogłębianie się, a co za tym idzie, zmniejszyć występowanie groźnych schorzeń oczu w późniejszym wieku.Aby skorzystać z badania wzroku dla osób powyżej 15. roku życia w ramach akcji “Płock za pół ceny”, można zapisać się na nie telefonicznie lub osobiście, odwiedzając salon Perfect Eye Optic.

Oprócz zadbania o świetne widzenie, wykwalifikowani pracownicy salonu Perfect Eye Optic służą pomocą w doborze pięknych opraw oraz szkieł, spełniających indywidualne potrzeby wiodącej na rynku optycznym marki Rodenstock.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty salonu!

Perfect Eye Optic
Auchan Płock
ul. Wyszogrodzka 140,
Płock
tel. 24 363-55-65
plock@perfectoptic.pl
perfectoptic.pl

artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU