REKLAMA

Płock w spocie telewizji TTV

REKLAMA

Telewizja TTV w tym roku obchodzi swoje piąte urodziny. Z tej okazji przygotowała specjalną jesienną ramówkę, której spot możemy oglądać od dzisiaj. Jak zauważył nasz czytelnik, w spocie tym widać również Płock.

PowiązaneTematy

Jak zapewniają producenci, telewizja TTV pokazuje rzeczywistość, której bohaterami są zwykli ludzie. Specjalizuje się w programach o charakterze reality. „W nich poszukuje autentyczności, prezentuje zaskakującą rzeczywistość i wzrusza” – czytamy na stronie telewizji.

2 sierpnia pojawił się nowy spot, reklamujący jesienną ramówkę tej stacji. „Niezmiennie będą dominować programy o sporym ładunku emocjonalnym. Testowanie życia na różne sposoby i osadzanie bohaterów w całkowicie zaskakujących realiach dominuje w produkcjach TTV. Takie zapowiadają się jesienne nowości pełne niespodziewanych zwrotów akcji i zamian” – zachęcają producenci TTV.Nasz czytelnik zwrócił uwagę na inny aspekt tej produkcji reklamowej. Otóż przez parę sekund widać w filmie Płock, a konkretnie fragment ulicy Grodzkiej. Trwa to króciutko, ale jak się dobrze przyjrzymy, widać kamienice i w oddali budynek ratusza.

https://www.youtube.com/watch?v=_USMHsEBsOA

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU