REKLAMA

Płock jest fajny. Pokażecie to?

REKLAMA

Wbrew płynącym z różnych stron przekonaniom, że w Płocku jest szaro, buro, ponuro i niezdrowo, chcemy pokazać, że stolica północnego Mazowsza jest urokliwym, kolorowym, po prostu fajnym miastem, w którym mieszkają pozytywni ludzie. Pomożecie nam odczarować Płock?

Zima jest okresem, w którym szczególnie trudno jest nam dostrzec pozytywne aspekty mieszkania w Płocku. Na przekór tym myślom i negatywnym przekazom, postanowiliśmy przypomnieć płocczanom, że ich rodzinne miasto nie jest wcale takie złe.

Zaprosiliśmy do współpracy płockich fotografów, którzy udostępnili nam swoje zdjęcia. Widać na nich piękno krajobrazu, roześmianych ludzi czy pozytywne momenty z życia Płocka. Pomyśleliśmy, że może i pozostali mieszkańcy będą mogli pokazać na swoich zdjęciach, jaki Płock jest fajny?

Właśnie dlatego, wspólnie z radiem KRDP FM, ogłaszamy konkurs fotograficzny, który potrwa od 22 lutego do 21 marca br. Warunkiem udziału jest przesłanie zdjęcia, przedstawiającego fajny, pozytywny Płock wraz z podaniem: tytułu pracy (fotografii), imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego, adresu e-mail oraz daty urodzenia.

Mogą wziąć w nim udział osoby, które mieszkają w Płocku lub powiecie płockim. W przypadku osób niepełnoletnich, konieczne jest wyrażenie zgody przez rodziców lub prawnego opiekuna na udział w konkursie. Tym razem o przedstawienie pozytywnego Płocka prosimy amatorów, dlatego w konkursie nie mogą wziąć udziału osoby, które zajmują się profesjonalnie fotografiką (prowadzą działalność gospodarczą związaną ze świadczeniem usług fotograficznych lub posiadają wyższe wykształcenie w zakresie fotografiki).

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie jedną fotografię. Zgłoszone zdjęcia muszą być w formacie JPG, a wielkość przesyłanego pliku nie może przekroczyć 7 MB. Zdjęcie powinno być przesłane w rozdzielczości, pozwalającej na wydruk dobrej jakości (min. 2000×3000 pikseli, 300 DPI). Prace wraz z danymi osobowymi należy przesyłać na adres e-mail: redakcja@petronews.pl. Termin składania prac upływa 21 marca br.

Nadesłane prace będą opublikowane na portalu PetroNews.pl, w gazecie PetroNews oraz na naszym profilu facebookowym.Nagrody w konkursie ufundowały płockie firmy: PKN ORLEN (upominki), NoveKino Przedwiośnie (podwójne zaproszenia na dowolny film), Hotel Czardasz (karnet na basen i kręgle), czy Lekkie Ciacho (ciasto tarta TriColor oraz zestawy batonów).

Pełen regulamin znajdziecie pod LINKIEM.

Pokażmy razem, że Płock jest fajny, wręcz bajkowy, tak jak udowodnili to już płoccy fotografowie, którym serdecznie dziękujemy za udział w naszej akcji!

Aktualizacja

Ze względu na to, że zima spłatała nam psikusa i została na nieco dłużej, postanowiliśmy przedłużyć nasz konkurs do 6 kwietnia. Może podczas ciepłych, świątecznych spacerów zobaczycie, jak ładny jest Płock i utrwalicie to na zdjęciu?

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. PanPstryk says:

    Świetnie, nareszcie ktoś wpadł na pomysł aby pokazać, że mamy fajne miasto. Kolorowe, przyjazne i wyjątkowe, a nie tylko szare podwórka, psie kupy i nudę na ulicach i sutek ludzi. Gratuluję pomysłu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU