REKLAMA

Płocczanka organizuje imprezę muzyczną. „Trzeba rozruszać Płock”

REKLAMA

Wróciła do Płocka po kilku latach i stwierdziła, że… tu nic się nie dzieje. A przynajmniej w klubach, wieczorami. Postanowiła coś z tym zrobić. W najbliższy piątek, przy pomocy przyjaciół organizuje imprezę, która ma „rozruszać Płock”.

– My, dzieci Płocka, spragnione muzyki w klubach przez duże M (albo przez duże R, jak różnorodność), dzięki uprzejmości właściciela klubu Enklava, mamy możliwość zaprezentować płocczanom i gościom część polskiej sceny Drum and Bass – napisała do nas pani Marta. Jak tłumaczy, po powrocie do Płocka chciałaby zaprezentować mieszkańcom różnorodną muzykę klubową.

– Dzięki wsparciu przyjaciół, już 27 lipca startujemy z pierwszą imprezą – tłumaczy Marta.Na dwóch scenach, plenerowej oraz klubowej, wystąpi dziesięciu DJ-ów, reprezentujących polską scenę Drum and Bass. Łącznie impreza ma trwać 18 godzin, a składać się będzie z części BEFORE oraz AFTER.

  • BEFORE startuje w piątek, 27 lipca o godzinie 16 na scenie plenerowej, wstęp za darmo,
  • od godz. 21 impreza przenosi się do klubu Enklava, wstęp do godziny 2 w nocy – 10 zł,
  • od godz. 2 – AFTERPARTY otwierają MAD.CANNABEATZ (Drumatic), ATMOSPHERE (Wild Rabbits), Kosay (Drumatic) dobrze znani fanom tego gatunku muzyki elektronicznej w Polsce i nie tylko. Wstęp 20 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU