REKLAMA

Płocczanin z programu „Moje życie XXL” coraz szczuplejszy. Jak wyglądają jego posiłki? [FILM]

REKLAMA

Program „Moje życie XXL” przedstawia walkę ośmiu osób (w tym Łukasza z Płocka), chorujących na otyłość olbrzymią. Poddali się operacji wycięcia czterech piątych żołądka, ale by osiągnąć cel muszę również zmienić swoje nawyki żywieniowe i sposób życia. Jak idzie płocczaninowi?

Wyraźnie już szczuplejszy Łukasz na swoim profilu facebookowym opowiedział, jak wygląda jego dzień i sposób odżywiania się po operacji.

– Dzień zaczynam od kawy bez mleka. Następny posiłek to serek wiejski 200 gr, płatki migdałów, słonecznik. Drugi posiłek to 1,5 jajka, papryka, koperek. Dla kobiet taka porada, dawajcie facetom koperek i avokado do jedzenia, będziecie zadowolone – mówi z uśmiechem Łukasz.

W dziennej porcji znajduje się też tatar i suplement czystego białka, kolejny jogurt i dwie kromki pieczywa, a na obiad gołąbki drobiowe.

– Dla niektórych wydaje się to mało, ale uwierzcie, że może to wystarczyć. Po tych posiłkach wystarcza mi energii, bardzo dobrze się czuję – zapewnia Łukasz.

Podkreśla, że nie słodzi kawy cukrem, lecz erytrytolem. W ramach ruchu natomiast dodał niedawno jazdę rowerem (na którym nie jeździł około 20 lat) i chodzenie z kijkami nordic walking.

W opisie postu dodaje, że do zrzucenia pozostało mu jeszcze 30 kilogramów. Trzymamy kciuki!A najbliższy odcinek programu „Moje życie XXL” już w najbliższą niedzielę o godz. 17.15 w TVP2.

Płocczanin w nowym programie TVP2. Będzie walczył z otyłością [FILM]

Płocczanin odchudzający się w programie: Każdy dzień jest jak poligon…

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. megilub says:

    panie Łukaszu, pozdrawiam…jestem po zabiegu 2 miesiące…ubyło 17kg :)…odstawiłam Metforminę, a Eutyrox połowa dawki…mnie wystarczy jeszcze 10kg….bo waga wyjściowa 107kg…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU