REKLAMA

Płocczanin podczas ucieczki przed policją wyrzucił kokainę na dach garażu

REKLAMA

47-letni płocczanin został zatrzymany po pościgu przez kryminalnych z Komisariatu Policji w Płocku. Mężczyzna miał ponad 108 gramów narkotyków.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Płocku 20 stycznia w godzinach południowych prowadzili działania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Funkcjonariusze, na podstawie poczynionych ustaleń, na jednej z ulic w centrum miasta podjęli próbę zatrzymania mężczyzny, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków.

PowiązaneTematy

– Ten, na widok policjantów zaczął uciekać. Funkcjonariusze udali się w pieszy pościg. Nie tracili go z pola widzenia nawet na chwilę. Mężczyzna w pewnym momencie wyrzucił foliową torebkę z kryształem na dach osiedlowego garażu i dalej uciekał. Po krótkim i skutecznym pościgu, funkcjonariusze zatrzymali 47-letniego płocczanina – relacjonuje asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.

Okazało się, że mężczyzna rzeczywiście miał powód do ucieczki.– Odrzucony przez niego kryształ, w ilości około 107 gramów, po wstępnych badaniach, wykazał wynik dodatni w kierunku kokainy i przesłany został do laboratorium celem szczegółowej analizy. Mężczyzna posiadał ponadto przy sobie ponad gram marihuany. W mieszkaniu zatrzymanego funkcjonariusze nie ujawnili innych substancji – informuje asp. Krystyna Kowalska.

Amator środków odurzających usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Podczas przesłuchania 47-letni mieszkaniec Płocka przyznał się do posiadania zabezpieczonych substancji.

Okazało się, że mężczyzna nie pierwszy raz miał do czynienia z nielegalnymi substancjami – niedawno opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności między innymi za przestępstwa narkotykowe. Płocczaninowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU