REKLAMA

Płoccy sędziowie: Najgorsza jest niepewność i oczekiwanie na wynik testów…

REKLAMA

Sędziowie piłki ręcznej Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota wylatują w środę do Danii na mecz Aalborg Handbold z HC PPD Zagreb w Lidze Mistrzów piłki ręcznej mężczyzn. Do końca nie było to jednak pewne…

To już kolejny mecz, który będą sędziowali płoccy sędziowie. W ubiegłym roku wyjechali m.in. 29 sierpnia na mecz Skjern Handbold – HK Malmo w Pucharze EHF, następnego dnia sędziowali spotkanie Bjerringbro Silkeborg z MT Melsungen. W Lidze Mistrzów sędziowali 24 września podczas spotkania Telekom Veszprem z HC PPD Zagreb, następnie znów w Pucharze EHF, 20 października w trakcie meczu Alingsas z RK Nexe. W listopadzie wyznaczono ich do sędziowania w Lidze Mistrzów spotkania Celje Pivovarna Lasko z HBC Nantes, a na początku stycznia wyjechali na Białoruś, gdzie gospodarze wygrali mecz z Norwegią 33:25 w kwalifikacjach do mistrzostw Europy.

Płocczanie będą sędziować mecz kwalifikacyjny do mistrzostw Europy

– A jutro lecimy do Aalborg Dania na mecz Ligi Mistrzów – powiedział nam Bartosz Leszczyński. – Najgorsze w tych trudnych czasach jest podróżowanie po Europie, ze względu na Covid-19. Przepadły nam już przez pandemię dwa mecze, jeden Ligi Mistrzów w Zaporożu i jeden w pucharach europejskich w Preszowie – wyjaśnił płocki sędzia piłki ręcznej.Choć lot miał zaplanowany na środę, 17 lutego, to podczas rozmowy nie wiedział, czy faktycznie poleci do Danii.

– Za każdym razem, gdy dostajemy mecz, nigdy nic do końca nie wiemy. Czy się wszystko uda, czy polecimy na mecz. Najgorsza jest ta niepewność i oczekiwanie, czy nasze wyniki na Covid są w porządku i czy obydwa zespoły są zdrowe. Tak wygląda sport w 2021 roku – podsumował Bartosz Leszczyński.

Tym razem jednak się udało. We wtorek o godz. 18 obydwaj sędziowie odebrali negatywne wyniki testu, co oznacza, że będą sędziować kolejny ważny mecz.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU