Pierwsze “klapsy” na planie “Strażaków. Serial z dala od Płocka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rozpoczęto zdjęcia do nowej produkcji TVP pt. “Strażacy”. Serial, który miał być kręcony w Płocku, zadebiutuje na antenie telewizyjnej “Jedynki” wiosną 2015 roku. Poznaliśmy już gwiazdy serialu, a także wstępną lokalizację planu produkcji – umiejscowionego daleko od Płocka.

Serial TVP 1 ma być jednym z największych hitów kanału. Zrealizowana z prawdziwym rozmachem produkcja zaprosi widzów przed telewizory jeszcze w październiku. Wówczas na antenie zostanie wyemitowany półtoragodzinny odcinek pilotowy – pozostała część sezonu trafi do ramówki “Jedynki” na wiosnę 2015 roku. “Strażacy” zachęcać widzów do zasiadania przed telewizorami będą także obsadą aktorską.

Jak zdradziła TVP, w główne role wcielą się Weronika Rosati i Maciej Zakościelny. Ten ostatni pochwalił się nawet fotografią z planu zdjęciowego OSP KSRG Miłkowice. Obok nich wystąpią m.in. Jacek Braciak, Jakub Wesołowski, Jacek Lenartowicz, Maciej Mikołajczyk i Michał Żurawski.

Imponujące mają być także kadry, które, niestety, zostaną uchwycone z dala od naszego miasta. Jak udało nam się nieoficjalne dowiedzieć, serial “Strażacy” będzie kręcony w warszawskim studio oraz w podwarszawskiej miejscowości – nie, jak obiecywano podczas marcowej konferencji prasowej, w Płocku. Odpowiedzialna za produkcję Baltmedia, nie zdradza jeszcze konkretnej lokalizacji, trzymając to w tajemnicy. Firma potwierdza jednak, iż scenariusz całej serii został już zaakceptowany.

Wiemy też, że serial zostanie podzielony na sezony. Każdy z dziesięciu zaplanowanych odcinków potrwa 40 minut.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji