REKLAMA

Pierwsze inteligentne osiedle już wkrótce w Płocku

REKLAMA

Najnowsze osiągnięcia technologiczne znajdą się na osiedlu, które już wkrótce powstanie w Płocku. Osiedle Magnat nie bez powodu nazwane jest inteligentnym. Dzięki wyposażeniu mieszkań w system zarządzający, z poziomu smartfonu czy tabletu będziemy mogli dowolnie sterować urządzeniami RTV, oświetleniem, ogrzewaniem czy roletami. A to dopiero początek udogodnień…

PowiązaneTematy

Niewiele działek inwestycyjnych zostało na najnowszych płockich osiedlach Podolszyce Północ, Podolszyce Południe i Zielony Jar. Jedno z nich wykorzystane zostanie pod budowę Osiedla Magnat. Luksusowe mieszkania i lokale usługowe (do wynajęcia) powstaną przy al. Armii Krajowej 3, gdzie spółka Majster Atlas Kujawy P. Świec Spółka Jawna z siedzibą we Włocławku planuje budowę kolejnego osiedla o wysokim standardzie.

magnat8Zaprojektowano tam zespół trzech budynków mieszkaniowych pięciokondygnacyjnych wraz z zagospodarowania terenu. W projektowanych budynkach mieścić się będzie 58 mieszkań. W parterze zaprojektowano indywidualne garaże i lokale usługowe.

Wykończenie przypominać będzie zlokalizowaną niedaleko inną inwestycję tego developera – Osiedle Chrobry. Jak zapewniają inwestorzy, atrakcyjna lokalizacja, nowatorska architektura i najwyższej jakości materiały oraz budowa ze szczególną starannością, plasują inwestycję w klasie Premium.

Wysoki standard, inteligentne osiedle

Osiedle Magnat zlokalizowano na działce w samym sercu Podolszyc, przy głównej alei, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się duże galerie handlowe. Magnat to trzy odrębne segmenty, w których znajdują się windy zaprojektowane w taki sposób, by nie sąsiadowały z żadnym z mieszkań.

magnat (2)Już poprzednia inwestycja tej firmy urzekała wysokim standardem wykończenia. Osiedle Magnat ma być jeszcze bardziej nowoczesne. Projekt wykonano w oparciu o najnowsze trendy z zakresu budownictwa mieszkalnego. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, by spełniały potrzeby najbardziej wymagających klientów, zarówno pod względem metrażowym, jak i układu wnętrza. Znajdzie się tam miejsce na 58 mieszkań, 45 miejsc parkingowych, 21 garaży i 4 windy. Na dole budynku znajdą się lokale usługowe.

Dla osób, które cenią wygodę, ważna będzie na pewno informacja, że Osiedle Magnat będzie pierwszym inteligentnym osiedlem w Płocku. Co to oznacza?

Mieszkania wyposażone zostaną w system zarządzający, który pozwoli mieszkańcom na dowolne sterowanie urządzeniami RTV, oświetleniem, ogrzewaniem czy roletami. Ogromną zaletą inteligentnego mieszkania jest możliwość zarządzania wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu za pomocą aplikacji w telefonie czy tablecie. Daje to komfort swobodnego dostosowania ustawień pod indywidualne preferencje i potrzeby chwili.magnat (7)Nie bez znaczenia jest też fakt, że w pobliżu Osiedla Magnat znajdują się wszystkie udogodnienia – galerie handlowe, szkoły, poczta, stacja paliw, przychodnie lekarskie, apteki, a także Park Północny i place zabaw.

Jakie mieszkania tam znajdziemy? Na przykład piękny, ponad 110-metrowy apartament, z czterema pokojami, salonem z aneksem kuchennym i łazienką, a także z zabudowanym tarasem o powierzchni ponad 12 m kw.
Może być też mniejszy, blisko 59-metrowy lokal z dużą sypialnią, salonem z aneksem kuchennym, łazienką i zabudowaną loggią.

magnat9aPonad 90 m kw. ma mieszkanie, w którym znajdują się 3 pokoje, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, garderoba i loggia o powierzchni 6 m kw.

Są też mieszkania z oddzielną kuchnią, jak np. 61-metrowy lokal, w którym znajdziemy dwie sypialnie, pokój dzienny, łazienkę i zamkniętą kuchnię.

Osiedle Magnat potwierdza, że w Płocku buduje się coraz ładniej, a płocczanie zaczęli zwracać uwagę nie tylko na posiadanie własnego M, ale i na jego jakość, okolicę, standard wykończenia i udogodnienia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie osiedlemagnat.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU