REKLAMA

Ferie z robotami w Galerii Mazovia

REKLAMA

Mamy dla Was kolejną propozycję na ferie zimowe, które zaczynają się już w najbliższą sobotę. Galeria Mazovia organizuje „Warsztaty z robotyki”.

PowiązaneTematy

ferie_robotyka13 lutego rozpoczną się bezpłatne warsztaty z robotyki w Galerii Mazovia. Skorzystać z nich będzie można do 26 lutego. Co znajdziemy podczas warsztatów?

Na pewno będzie to świetny pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem, które interesuje się nowymi technologiami i lubi układać klocki Lego. Ale i miłośnicy robotów filmowych znajdą coś dla siebie.

W godzinach pracy galerii będziemy mogli obejrzeć i zrobić sobie zdjęcia z kultowymi robotami, znanymi z filmów. Jak się dowiedzieliśmy, będzie m.in. Bumblebee – Autobot, który w filmie zamienia się w żółte Camaro z 2009 r. czy robot z filmu „Terminator”.To jednak nie wszystko. Pojawi się też Tor Sphero, na którym można pokierować kulami Sphero przy użyciu smartfona (atrakcja dostępna w dniach 13-17 lutego oraz 20-24 lutego, w godz. 10-17). Można będzie również skorzystać z Knockera i grać za pomocą piłek w gry wyświetlane na ekranie (atrakcja dostępna w dniach 13-17 lutego oraz 20-24 lutego w godz. 10-17).

Nie zabraknie, oczywiście, warsztatów z robotyki. Podczas nich wspólnie z dziećmi możemy zbudować działające roboty z klocków LEGO. Ta atrakcja będzie dostępna również w dniach 13-17 lutego oraz 20-24 lutego, w godz. 10-17.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU