Ferie z robotami w Galerii Mazovia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mamy dla Was kolejną propozycję na ferie zimowe, które zaczynają się już w najbliższą sobotę. Galeria Mazovia organizuje “Warsztaty z robotyki”.

ferie_robotyka13 lutego rozpoczną się bezpłatne warsztaty z robotyki w Galerii Mazovia. Skorzystać z nich będzie można do 26 lutego. Co znajdziemy podczas warsztatów?

Na pewno będzie to świetny pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem, które interesuje się nowymi technologiami i lubi układać klocki Lego. Ale i miłośnicy robotów filmowych znajdą coś dla siebie.

W godzinach pracy galerii będziemy mogli obejrzeć i zrobić sobie zdjęcia z kultowymi robotami, znanymi z filmów. Jak się dowiedzieliśmy, będzie m.in. Bumblebee – Autobot, który w filmie zamienia się w żółte Camaro z 2009 r. czy robot z filmu “Terminator”.

To jednak nie wszystko. Pojawi się też Tor Sphero, na którym można pokierować kulami Sphero przy użyciu smartfona (atrakcja dostępna w dniach 13-17 lutego oraz 20-24 lutego, w godz. 10-17). Można będzie również skorzystać z Knockera i grać za pomocą piłek w gry wyświetlane na ekranie (atrakcja dostępna w dniach 13-17 lutego oraz 20-24 lutego w godz. 10-17).

Nie zabraknie, oczywiście, warsztatów z robotyki. Podczas nich wspólnie z dziećmi możemy zbudować działające roboty z klocków LEGO. Ta atrakcja będzie dostępna również w dniach 13-17 lutego oraz 20-24 lutego, w godz. 10-17.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji