REKLAMA

Piasek wystąpił w płockim amfiteatrze

REKLAMA

W niedzielny wieczór amfiteatr w Płocku wypełnił się fanami klimatycznych utworów Andrzeja Piasecznego. Wokalista zaprezentował zarówno znane, jak i swoje najnowsze utwory.

Andrzej „Piasek” Piaseczny to wokalista, który na polskiej scenie muzycznej jest obecny od 25 lat. Specjalizuje się w szeroko pojętej muzyce pop, a dzięki temu, że jest obdarzony nieprzeciętnym, ciepłym głosem oraz charyzmą, stał się ulubieńcem publiczności w całej Polsce, zarówno słuchaczy stacji radiowych, jak również widzów programów telewizyjnych.

Jubileusz 25 lat na scenie muzycznej uhonorował albumem „O mnie, o tobie, o nas”, zawierającym kompozycje Ani Dąbrowskiej. I właśnie utwory m.in. z tej płyty mieli okazję wysłuchać płocczanie podczas koncertu, który odbył się 7 lipca br. w płockim amfiteatrze. Publiczność dopisała, a znane przeboje śpiewała razem z wokalistą.Zobaczcie nasz fotoreportaż z tego wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Hah says:

  Ale on zdziadział…

 2. Gosc says:

  Często tak jest. Sama tego doświadczyłam.

 3. Nie zagorzała fanka says:

  Sam wokalista ok piękny głos duży talent ale no właśnie ale. Koncert 1.5 godziny z bisem trochę słabo. Po godzinie zespół zszedł z sceny specjalnie czekał za kurtyna żeby ludzi klaskali na bis było to wymuszone i sztuczne. Nasze rodzime gwiazdy mają talent ale za mało szacunku do fanów. Zagraniczne gwiazdy poświęcą więcej czasu na koncert niż nasze gwiazdy. Koncerty trwają minimum 2 godziny i oczywiście bis. Show na koncertach nie porównywalny. Po koncercie kilka zagorzałych fanek czekało pod sceną na autograf ale gwiazda zawinęła się w 5 min i tyle miał z swoich fanek trochę słabe to było. Przyjechać odśpiewać i zawinąć się.

  • Anonim says:

   a kogo ty nazywasz gwiazda????????? Piaska?????? hahahaha

   • nie zagorzała fanka says:

    Powiedzmy że dla niektórych fanek jest gwiazdą niekoniecznie dla mnie byłam jako osoba towarzysząca. Niemniej jednak głos ma na żywo ładny ale zachowanie już nie bardzo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU