Pewna wygrana Królewskich

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Piłkarki nożne Królewskich podejmowały na płockim stadionie miejskim drużynę Orlika Jeruzal. Pomimo poważnych perypetii przedmeczowych, sobotnie spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem płocczanek.

Mecz, z powodów organizacyjnych rozpoczął się z długim, 40-minutowym opóźnieniem. Na szczęście kłopoty te nie wpłynęły negatywnie na postawę płocczanek. Pomarańczowe od początku ruszyły do ataku, a pierwsza okazja do otwarcia wyniku nastąpiła już w pierwszej minucie – Patrycja Słupska była o krok od gola. Skuteczna akcja została jednak przeprowadzona kilka chwil później. Klaudia Łyzińska umieściła piłkę w dalszym rogu bramki, wieńcząc szybką wymianę dokładnych podań.

W tym momencie wiadomym było, że przewaga płocczanek będzie ogromna. Królewskie kontrolowały sytuację na boisku, otwierając jednocześnie worek z bramkami. W 8. minucie meczu wynik podwyższyła Daria Nowak, w 18. minucie ponownie Klaudia Łyzińska, a kilka chwil później (w 24. minucie) Angelika Materek. Piłkarki schodziły na przerwę przy stanie 4:0 dla Królewskich.

Druga połowa to dalsza dominacja płocczanek i kolejne bramki. Pierwsza z nich padła w 50. minucie. Rzut karny na gola zamieniła Dominika Przybyszewska. Później ponownie Daria Nowak, a 12 minut przed końcem meczu piłkę między słupkami – już po raz trzeci – umieściła Klaudia Łyzińska. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla Królewskich.

KS Królewscy Płock – AP Orliki Jeruzal 7:0 (4:0)

Bramki: Klaudia Łyzińska(7. , 18. , 79.), Daria Nowak(8. , 68.), Angelika Materek (24.), Dominika Przybyzewska(50.)
Skład: Marta Hućko- Daria Kusa, Marta Majerowska (C), Natalia Marciniak, Kinga Lisiewska- Daria Przybysz, Dominika Przybyszewska- Patrycja Słupska (41. Aleksandra Wilamowska), Klaudia Łyzińska, Daria Nowak (69. Dominika Janicka)- Angelika Materek.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji