REKLAMA

Piłkarki z Płocka idą krok w krok za liderem tabeli

REKLAMA

KS Królewscy Płock zmierzyli się w meczu z DAF Płońsk. Pomarańczowe cały czas walczą o to, by nie stracić jednopunktowego odstępu od lidera tabeli Tygrysa Huta Mińska.

26 maja odbył się kolejny mecz w III Lidze Mazowieckiej Kobiet. KS Królewscy Płock grali na Stadionie Miejskim w Płocku przeciwko DAF Płońsk. Płocczanki w pomarańczowych strojach nie dają za wygraną i liczą na potknięcie liderującego Tygrysa Huta Mińska, od którego dzieli je tylko jeden punkt.

Spotkanie z DAF Płońsk dla Królewskich okazało się łatwiejsze, niż można było przypuszczać. Goście pierwszą połowę grali w osłabieniu. Problemy kadrowe udało się rozwiązać dopiero przed drugą połową, jednak do tego czasu Pomarańczowe zdobyły już siedem punktów. Drużyna z Płońska wyrwała w tym czasie Królewskim jeden honorowy punkt.

KS Królewscy Płock vs DAF Płońsk, fot. materiały prasowe

Druga połowa nie sprawiła płocczankom większych problemów, pomimo że przeciwnik już grał w pełnym składzie. Pomarańczowym udało się zdobyć kolejne dwa gole, kończąc mecz wynikiem 9:1.Bramki:

 • 1. Aleksandra Kujawska,
 • 9. Klaudia Stradomska,
 • 11.,22., 64. Julia Mikołajewska,
 • 15. Daria Kusa,
 • 18. Klaudia Popowska,
 • 45. Wiktoria Wiączek,
 • 62. Dominika Janicka.

– Mecz zakończony pozytywnym wynikiem, to najważniejsze. Bramki, które padały przez kilkanaście minut po rozpoczęciu spotkania, pokazały, że to nie będzie trudny mecz, jednak mimo tego nie mogłyśmy zlekceważyć naszych przeciwniczek. Zagrałyśmy w pełnym skupieniu i zaangażowaniu. Kontrolowałyśmy piłkę i rozgrywałyśmy akcje, które kończyły się bramkami. Również obecność naszych mam w ich święto na stadionie miała swój udział. Mecz uważam za udany i mam nadzieję, że dobra passa nie opuści nas aż do końca sezonu – relacjonowała Weronika Szydłowska (skrzydłowa).

Sponsorem klubu jest PKN Orlen. PetroNews jest patronem medialnym drużyny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

 1. Dojna Zmiana says:

  Noooo taaak… Substancje ropopochodne bez wpływu na ekosystem. Wybitne farmazony. Nie róbcie z ludzi idiotów!!!! Wędkarzom i ich rodzinom życzę smacznego i dużo zdrowia. Będzie im potrzebne. Całe miasto będzie piło też smaczną wodę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU