Konkurs na Dzień Matki. Do wygrania zestawy Kosmetyków DLA

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższy poniedziałek święto wszystkich mam – 26 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Matki. Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs. Do wygrania trzy zestawy Kosmetyków DLA.

Kosmetyki DLA to autorski projekt płocczanki, Marty Remplewicz, która kilka lat temu stworzyła oryginalne receptury kosmetyczne. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, kosmetyki te posiadają nie tylko charakterystyczny kolor – spowodowany brakiem dodatków chemicznych barwników – ale też właściwości.

– Opracowałam własne receptury kosmetyczne, komponując je tak, aby spełniały wymagania najbardziej wymagających kobiecych cer – zapewnia pani Marta. W czym tkwi wyjątkowość Kosmetyków DLA? W ich składzie. Większość kremów obecnych na rynku składa się w 70 procentach z wody (pozostała część to m.in. faza olejowa i emulgatory), która jest dla skóry zupełnie obojętna. Pani Marta zmieniła te proporcje, zastępując wodę czymś, co robi różnicę i działa na ciało niczym magiczny wywar.

I tu rozpoczyna się nasz konkurs, który przygotowaliśmy specjalnie na Dzień Matki. Do wygrania są trzy komplety Kosmetyków DLA! Co zrobić, aby wygrać?

Należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki składnik zastępuje wodę w produktach serii Kosmetyki DLA?

Nagrodę, a więc jeden z trzech kompletów kosmetyków, otrzymają pierwsze trzy osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do czwartku, 22 maja, do północy.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru nagrody. 

Podziel się:

1 komentarz

  1. przemekplock na

    “Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów. ”
    Biletów? a nie kosmetyków ? ;)

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji