PetroNews patronem medialnym SPR Wisła Płock [KONKURS – zakończony]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Z przyjemnością informujemy, że portal i gazeta PetroNews zostały patronem medialnym rozgrywek sportowych Orlen Wisły Płock. Na dobry początek współpracy mam dla Was bilety na najbliższy mecz Nafciarzy z Dunkerque HB Grand Littora.

PetroNews objął patronatem medialnym wszystkie mecze rozgrywane przez Orlen Wisła Płock. Co to oznacza dla naszych czytelników? Na łamach gazety i portalu poczytacie o różnych wydarzeniach, związanych z piłkarzami ręcznymi, nie tylko meczami. Naszą gazetę będziecie mogli znaleźć przed każdym meczem na specjalnym stojaku. I to, co zapewne najbardziej ucieszy płockich kibiców – będziemy mieli dla Was bilety, które można zdobyć przez udział w konkursach.

Pierwszy z nich właśnie ogłaszamy.

Konkurs

Mamy dla Was cztery bilety na najbliższy mecz szczypiornistów z Dunkerque. Co zrobić aby je zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jak nazywa się nowy rozgrywający Orlen Wisły Płock (były piłkarz FC Barcelony), który trafił do płockiego klubu w lutym 2014 roku?

Odpowiedź prześlijcie na adres: redakcja@petronews.pl lub skorzystajcie z formularza TUTAJ – czekamy na nie do końca dnia, czyli do północy 4 lutego. Bilety otrzymają pierwsze cztery osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania biletów drogą mailową.

Rozwiązanie

Dziękujemy za mnóstwo zgłoszeń i za – co ważne – wszystkie prawidłowe odpowiedzi. Jak widać, fanów piłki ręcznej w Płocku nie brakuje. Oczywiście nowy rozgrywający to Angel Montoro.

Bilety otrzymały cztery pierwsze osoby, które przesłały odpowiedź: Radek, Andy, Asia i Grzesio. Zwycięzcy zostali już poinformowani mailowo o sposobie odebrania biletów. Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji