Perfect zagra w Płocku

REKLAMA

Za kilka miesięcy w Płocku wystąpi jedna z legend polskiej sceny muzycznej. Na deskach amfiteatru zagra kultowy zespół Perfect. Kapela zagra w naszym mieście po raz trzeci.

W czerwcu w Płocku wystąpi legendarna polska grupa rockowa Perfect. Zespół, założony w 1977 roku, po raz kolejny wystąpi w naszym mieście. Grzegorz Markowski i jego zespół gościli w Płocku w 2010 roku. Wówczas Perfect zagrał w sali koncertowej płockiej Państwowej Szkoły Muzycznej. Kolejny koncert miał miejsce w ubiegłym roku w amfiteatrze. Wraz z grupą wystąpiła wtedy Płocka Orkiestra Symfoniczna.

PowiązaneTematy

Za kilka miesięcy Perfect po raz trzeci przyjedzie do Płocka. Koncert w amfiteatrze będzie jednym z przystanków planowanej trasy koncertowej zespołu pn. „Wszystko ma swój czas”, zorganizowanego z okazji 35-lecia istnienia grupy. Perfect zagra w sobotę, 27 czerwca, o godzinie 19.

Zespół Grzegorza Markowskiego największą popularnością cieszył się do 1983 roku. To właśnie z tego okresu pochodzą hity grupy, w tym: „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Niewiele ci mogę dać” czy „Autobiografia”. Po 1983 roku zespół został rozwiązany. Reaktywacja nastąpiła dziesięć lat później, lecz w składzie zabrakło autora większości kompozycji, Zbigniewa Hołdysa.

Zespół wydał siedem albumów studyjnych. Ostatni, zatytułowany „XXX”, w 2010 roku. Grupa ma na swoim koncie także kilka krążków koncertowych.

Więcej szczegółów o czerwcowym koncercie Perfectu, w tym cenę biletów, poznamy wkrótce.