REKLAMA

Pędził przez Mickiewicza, teraz zapłaci 700 zł mandatu

REKLAMA

Na zdecydowanie zbyt szybkiej jeździe złapał kierowcę hondy fotoradar straży miejskiej. Kierujący pędził przez Mickiewicza o 54 km/h za szybko. Dodatkowo, wyprzedzał przed przejściem dla pieszych. Kierowca dostanie mandat – w sumie 700 złotych i 20 punktów karnych.

Do zdarzenia doszło w środę, około godziny 12.30. Jak podaje płocka straż miejska, kierowca pędził przez Mickiewicza 104 km/h, a więc o ponad 50 zbyt szybko. Kierowca wyprzedzał też przed przejściem dla pieszych. – Teraz kierujący musi liczyć się z mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi – powiedziała Jolanta Głowacka, rzeczniczka prasowa płockiej straży miejskiej. – Dodatkowo, policjanci z drogówki mogą ukarać go 200 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi za wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych – dodaje.

Również z mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi musi liczyć się mieszkanka powiatu, która w czwartek w samo południe pędziła swoim audi po ul. Harcerskiej. – Fotoradar wskazał, iż na odcinku, w którym obowiązuje 50 km/h jechała z prędkością 104 km/h – relacjonuje Głowacka.Przypomnijmy: każdego dnia podajemy miejsca, w których pracuje fotoradar straży miejskiej. Grafik pracy można również znaleźć na stronie internetowej strażników. Pomimo tego, w środę fotoradar wykonał 21 zdjęć, a w czwartek aż 28.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU