REKLAMA

Ostatnie godziny kampanii – akcja Platformy Obywatelskiej na Jachowicza

REKLAMA

Na dwa dni przed drugą turą wyborów prezydenckich i na kilka godzin przed ogłoszeniem ciszy wyborczej, przedstawiciele płockiej Platformy Obywatelskiej zapewniali o poparciu dla Bronisława Komorowskiego i przekonywali niezdecydowanych płocczan.

PowiązaneTematy

Na rogu Jachowicza i Nowego Rynku dzisiejszego popołudnia zgromadzili się członkowie i sympatycy płockiej Platformy Obywatelskiej. Wśród nich była także posłanka Elżbieta Gapińska. Wspólnie próbowali przekonać ostatnich, niezdecydowanych wyborców do oddania głosu na Bronisława Komorowskiego już w najbliższą niedzielę. Wolontariusze w różnym wieku rozdawali ulotki, prezentowali plakaty i apelowali do przechodniów. – Wprawdzie nie mogę jeszcze głosować, ale oglądałam debaty i interesuję się tym, co dzieje się w Polsce. Popieram pana prezydenta Komorowskiego, dlatego tutaj jestem – powiedziała nam 17-letnia Ola.

Na miejscu zjawił się także Prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski, który wygłosił krótkie oświadczenie poparcia dla kandydata Platformy Obywatelskiej. – Wszyscy potrzebujemy dziś w Polsce spokoju i bezpieczeństwa. Bronisław Komorowski nam to gwarantuje rozważnymi działaniami, znajomością polskiej i międzynarodowej sceny politycznej i doświadczeniem. Jest sprawdzonym prezydentem, doskonale orientującym się w meandrach światowej polityki, bardzo dobrze postrzeganym przez innych, światowych przywódców – mówił.– Dla mnie Bronisław Komorowski to prezydent pierwszego wyboru, a nie wybór mniejszego zła. Jeżdżę na spotkania z ludźmi, rozdaję ulotki, uczestniczę w akcjach wyborczych, by wyrazić swoje poparcie dla kandydata Platformy. Odbiór jest pozytywny, dziś rozdaliśmy w godzinę aż 1500 ulotek – odpowiada posłanka Gapińska, zapytana o swoje zaangażowanie w kampanię.

Przypomnijmy – Prezydenta Polski wybierzemy w II turze głosowania, w najbliższą niedzielę – 24 maja. Wybór mamy pomiędzy dwoma kandydatami: Bronisławem Komorowskim, wspieranym przez Platformę Obywatelską oraz Andrzejem Dudą z Prawa i Sprawiedliwości.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU