REKLAMA

Ostatnie bilety na koncert Mateusza Ziółko w Płocku

REKLAMA

Ostatnie wolne bilety na piątkowy koncert „MATEUSZ ZIÓŁKO NA NOWO”, tym razem bez udziału płockich symfoników. Wejściówki można nabyć tylko w kasie biletowej Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

7 lutego o godzinie 19 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku odbędzie się koncert Mateusza Ziółko. Wybitny wokalista, znany z udziału w programach telewizyjnych między innymi: „The Voice of Poland”, „Must Be The Music – Tylko Muzyka” zaprezentuje wraz z zespołem ciekawy repertuar.

Płocka publiczność usłyszy covery utworów z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Czesława Niemena, Michaela Boltona, Eltona Johna, o jest: „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Wspomnienie”, „When the man loves a women”, „I’m still standing” oraz utwory z ostatniej płyty Mateusza Ziółko „Na nowo”.

W 2013 roku Mateusz Ziółko został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, zwyciężył także w konkursie Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach” który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych, a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 40 milionów wyświetleń.26 maja miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pod tytułem „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak „Szkło” oraz „Planety”. Najnowszy singiel Mateusza Ziółko o nazwie „Na nowo” już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich popularnych listach przebojów. W styczniu 2018 r. Mateusz wspólnie z chórem Sound’n’Grace nagrał utwór „Horyzonty”.

Wejściówki do nabycia w kasie biletowej Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU