Okradł starszą kobietę i wpadł. Teraz odpowie też za inne przestępstwa

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W poniedziałek na klatce schodowej w jednym z bloków przy ul. Wolskiego nieznany mężczyzna ukradł starszej kobiecie zakupy i torebkę. Policjanci, po ustaleniu rysopisu złodzieja, zatrzymali go. Okazało się, że nie była to jego pierwsza kradzież w Płocku.

Oficer dyżurny płockiej policji, w poniedziałek, 16 grudnia około godz. 10 został poinformowany o kradzieży, do której doszło w jednym z bloków przy ul. Wolskiego. Nieznany mężczyzna wyrwał z ręki 66-letniej płocczanki torebkę, w której znajdowały się pieniądze i dokumenty, a także reklamówkę z zakupami. – Natychmiast w rejon kradzieży zostali skierowani policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Płocku – poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.

Funkcjonariusze po uzyskaniu informacji na temat wyglądu sprawcy rozpoczęli dalsze ustalenia. – W ich wyniku, w rejonie ul. Słowackiego policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży – mówił Piasek. Okazało się, że złodziej to 21-letni mieszkaniec powiatu płockiego. – Sprawa ma charakter rozwojowy, ponieważ według kolejnych ustaleń policjantów, zatrzymany mężczyzna ma związek z wcześniejszymi kradzieżami, które miały miejsce w naszym mieście – poinformował rzecznik prasowy policji. Chłopak został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji