REKLAMA

Odwołanie burmistrza Gostynina – podejście drugie

REKLAMA

Piątka opozycyjnych radnych Gostynina złożyła wniosek o zwołanie sesji nadzwyczajnej, w celu wygaszenia mandatu burmistrza skazanego prawomocnym wyrokiem.

– W związku z wnioskiem radnych: Agnieszki Korajczyk-Szyperskiej, Andrzeja Robackiego, Pawła Kalinowskiego, Andrzeja Redera i Małgorzaty Kostun-Sowy, dotyczącym zwołania Sesji Nadzwyczajnej w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Burmistrza Miasta Gostynina Włodzimierza Śniecikowskiego, przewodnicząca Rady Miejskiej zaplanowała posiedzenie rady na 13 marca (najbliższy czwartek), na godzinę 18 – poinformowali radni na stronie internetowej.

Przypomnijmy – na zaplanowanej sesji w ostatnim dniu lutego radni opozycji złożyli wniosek o dołączenie do porządku obrad uchwały, dotyczącej wygaszenia mandatu burmistrza Włodzimierza Śniecikowskiego. Jest to następstwo prawomocnego wyroku sądu z 17 stycznia 2014 roku. Wniosek jednak przepadł głosami 8 przeciw, 5 za. Wówczas radni opozycji zapowiedzieli zwołanie sesji nadzwyczajnej i wprowadzenie do niej punktu, dotyczącego głosowania nad wygaśnięciem mandatu. Czy w najbliższy czwartek uda się odwołać burmistrza?Piotr Mrówka

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU