REKLAMA

Nielegalna uprawa konopi indyjskiej. Zatrzymany mieszkaniec powiatu płockiego

REKLAMA

Kolejną nielegalną uprawę konopi indyjskich zlikwidowali policjanci, zwalczający przestępczość narkotykową. Tym razem zakazane rośliny rosły na terenie Drobina (pow. płocki).

Kilka dni temu pisaliśmy o uprawie konopi indyjskich w jednej z kamienic w Płocku. Policjanci z płockiej komendy wpadli na trop kolejnej nielegalnej uprawy tych krzaków.

PowiązaneTematy

– W piątkowe popołudnie (7 października – przyp. red.) policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy wpadli na trop kolejnej nielegalnej uprawy krzaków konopi indyjskich. Tym razem uprawą zabronionych roślin zajmował się 40-latek. Mężczyzna nieopodal wynajmowanego domu w miejscowości Drobin, uprawiał dorodne krzaki konopi indyjskich. Niektóre z roślin sięgały blisko 3 metrów wysokości – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

40-latek przyznał się do nielegalnej uprawy, w płockiej komendzie usłyszał już zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku

37-letni płocczanin ratował się przed trudną sytuacją finansową uprawiając konopie?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU