REKLAMA

Niecodzienni goście w płockiej komendzie

REKLAMA

W piątek, 17 stycznia, płocką komendę odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Młodzież miała okazję przyjrzeć się z bliska pracy policjantów oraz porozmawiać z komendantem.

– Na początku młodzi ludzie zostali zapoznani ze specyfiką pracy policjanta – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W świetlicy komendy mogli oni również obejrzeć film o Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, był to także czas na rozmowę. Jej tematem była rekrutacja do służby w policji.

Uczniowie zwiedzili pomieszczenia komendy, zobaczyli też od środka radiowóz policyjny, spróbowali swoich sił w symulatorze jazdy na motocyklu i motorowerze. Wychodząc, każdy gość otrzymał element odblaskowy, w ramach kampanii płockich policjantów „Zebra w paski też nosi odblaski”,  która promuje  modę na noszenie elementów odblaskowych.Policja zapewnia, że piątkowa wizyta nie była ostatnią. – Komendant zaprosił gości na następną wizytę – powiedział Krzysztof Piasek. – Ta ma się odbyć już w nowym budynku komendy przy Kilińskiego 12.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU