Najpopularniejszy dzielnicowy – konkurs policji

REKLAMA

Trwa kolejna edycja konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016”. – Dzięki plebiscytowi można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców – dzielnicowych – wyjaśnia ideę konkursu asp. szt. Krzysztof Piasek, rzecznik płockich policjantów.

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na połowę stycznia przyszłego roku.

PowiązaneTematy

– „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016” to konkurs, mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby – mówi Krzysztof Piasek. – Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym. Odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną, przez co ma możliwość poznania opinii, dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów – dodaje rzecznik.

W konkursie jedynym elementem, decydującym o wyłonieniu najpopularniejszego dzielnicowego, jest opinia społeczna, którą można przekazać poprzez wypełnienie ankiety. Mieszkańcy każdego z powiatów mogą oddawać swoje głosy w ankietach ogłoszonych przez komendy miejskie i powiatowe policji.

W Komendzie Miejskiej Policji w Płocku również prowadzony jest konkurs. Z wykazem dzielnicowych, którzy pełnią służbę na terenie Płocka można zapoznać się na STRONIE.

Wykaz dzielnicowych z powiatu można znaleźć pod ADRESEM.

Ankieta znajduje się na STRONIE.