Możesz wylicytować koszulkę m.in. Różala albo Piotra Więcka. Co jeszcze?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podczas IV Turnieju Ultimate Frisbee “Ależ Talerz. Winter Edition” odbyła się zbiórka pieniędzy oraz kilka licytacji na rzecz zwierząt z płockiego schroniska. Jednak na tym nie koniec! Licytacja jeszcze trwa, a wystawiane tam rzeczy mogą być świetnym prezentem gwiazdkowym.

Podczas Ależ Talerz. Winter Edition, który odbywał się w dniach 3-4 grudnia w Orlen Arenie, zorganizowana była zbiórka pieniędzy oraz kilka licytacji na rzecz zwierzaków z płockiego schroniska. Do tej pory udało się zebrać 1.468,69 zł. Zebrana kwota ma być przeznaczona na zakup kardiomonitora i specjalistycznej lampy operacyjnej dla płockiego schroniska. W wydarzeniu biorą udział m.in. kickboxer Marcin Różalski, drifter Piotr Więcek, Jutrzenka Płock, trener Daniel Żołek, Strzelnica LOK Płock czy BHT Auto Forum Petra.

W licytacji można wziąć udział na wydarzeniu Flyons Plock na Facebooku. Licytacja twa do 15 grudnia 2016. A co można zdobyć w licytacjach?

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Dzięki Cameleon Reklama oraz Marcinowi Różalskiemu jest do zlicytowania koszulka z podpisem i podobizną gwiazdy.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Budmat Auto Drift Team przeznaczył na licytację koszulkę Piotra Więcka – trzykrotnego mistrza ligi Drift Masters Grand Prix, jednego z najlepszych drifterów w Europie, który od przyszłego sezonu będzie rywalizował w najlepszej lidze driftingowej na świecie! – Amerykańskiej Formule Drift.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Do akcji włączyła się również Jutrzenka Płock. Licytowany jest proporczyk oraz koszulka z podpisami zawodniczek.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Trener personalny Daniel Żołek, także nie pozostał obojętny na los płockich zwierzaków. Przeznaczył na licytację dwa treningi z nim w dowolnym, ustalonym wcześniej z nim terminem. Dał tym samym dwa darmowe wejścia na siłownię Jatomi w Mostach oraz konsultację dietetyczną.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Dzięki BHT Auto Forum Petra, ruszyła licytacja koszulki z podpisami zawodników, zdobywcy m.in. Mistrza Polski 2016, 2015, 2014 i Pucharu Polski 2016, 2015, 2014 w piłce ręcznej plażowej. 

 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Pan Radosław Węglarz, instruktor strzelectwa sportowego, przeznaczył na licytację trening strzelecki, który poprowadzi osobiście. Oferta obejmuje 50 strzałów w dowolnej konfiguracji, do wyboru strzelanie z pistoletu 9 mm, karabinka typu kałach i strzelby gładkolufowej. Termin jest do uzgodnienia z instruktorem, miejsce: Strzelnica LOK Płock.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Do zlicytowania jest także meczowa koszulka ekipy Flyons, pierwszej drużyny Ultimate Frisbee w Płocku. Na życzenie zwycięzcy zawodnicy mogą się na niej podpisać.

Zebrane pieniądze będą przeznaczone na rzecz płockiego Schroniska,a konkretnie na zakup kardiomonitora i specjalistycznej lampy operacyjnej. Każdy może włączyć się w tę akcję i wspomóc zwierzęta w schronisku. Serdecznie zapraszamy do licytacji – wystarczy zaoferować kwotę w komentarzu pod wybranym zdjęciem na STRONIE.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji