Mocne rytmy opanowały Płock w sobotni wieczór. Z ciężkim death metalem wystąpiła grupa Symbolical, pokazały się także dwie płockie grupy, grające ten gatunek muzyki.

Zespół powstał w roku 2013 z inicjatywy grającego na basie Charlesa. Początkowo miał to być jedynie muzyczny projekt, którego zadaniem było zrealizować zamysł koncepcyjny, muzyczny i tekstowy, jaki zrodził się w głowach Cymera i Charlesa. Później do zespołu dołączył Daray, z którym panowie wykonali kilka prób, a 13 maja weszli do studia Hertz, gdzie zarejestrowany został debiutancki album, zatytułowany “Collapse In Agony”.

– Materiał zawarty na płycie to indywidualne i dość nowatorskie spojrzenie na muzykę death metal – piszą członkowie grupy na profilu facebookowym. – Nie ma sampli i triggerów, można posłuchać naturalnej „żywej” perkusji w otoczeniu nieszablonowych melodii, uzupełnionych mocnym wokalem – dodają.

Zobaczcie, jak wyglądał koncert zespołu 13 lutego w klubie Rock 69.

Podziel się:

5 komentarzy

 1. Panie Rafale – spisać info? A skąd dziennikarz ma dowiedzieć się czegokolwiek na temat zespołu, którego muzyką się nie pasjonuje, jeśli nie ze strony internetowej grupy? Ale oczywiście, nauczeni niniejszym doświadczeniem – możemy nie zamieszczać artykułów na temat wydarzeń komercyjnych, w których nie uczestniczymy i na temat których nie otrzymujemy ŻADNYCH informacji prasowych. Czy to będzie dla zespołu i organizatorów lepsze?

  • Po co z nimi dyskutujecie? Słucham metalu od lat ale o nich w zyciu nie słyszałem i chociaż fajnie było cos sie dowiedzieć to jak przeczytałem jak te primadonny piszą w komentarzach to dziekuje. Rurki na dupę, włosy na żel i popłakiwanie w komentarzach ze nazwa krzywo czy info z www a kurde skąd? Z encyklopedi? Przeciez słyszeli o was tylko kumple i ci co to przeczytali – wielki lol metale. Chyba z cyny :)

   • Od razu nadmieniam, że ja nie jestem z żadnego zespołu. Niezły to z
    Ciebie musi być metalowiec jak lokalnej sceny nawet nie znasz :) 3
    kapele na krzyż i na żadnym koncercie pewnie nawet nie bywasz :)Poza tym
    popatrz na foty czy ktokolwiek ma rurki i włosy na żel a potem pisz
    głupoty :) A co do całej sytuacji to jeśli się nawet nie zna nazw kapel
    co grają to lepiej nic nie pisać bo się wychodzi na ignoranta i mało to
    poważnie wygląda jak serwis informacyjny robi takie rzeczy.

 2. Zgadzam sie z przedmówcą. Ładnie jest spisać info z najprawdopodobniej strony zespołu lub ewentualnie fora a potem sie pod tym podpisać??

 3. Kolejny artykuł z cyklu – “nie byłem, ale coś napiszę…”. W koncercie wzięły udział trzy zespoły, w tym dwa z Płocka – o nich nie ma nawet pół słowa (choć na zdjęciach są), a nazwa gwiazdy to Symbolical, bez band na końcu.

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji