Mnóstwo kolizji i nietrzeźwi kierowcy – weekend na drogach

0

Długi weekend jeszcze trwa, ale już widać, że kierowcy, tłumnie jadący na cmentarze, są mniej uważni, niż zazwyczaj. Tylko od piątku było kilkadziesiąt kolizji, policjanci zatrzymali również nietrzeźwe osoby za kierownicą.

Od 28 do 30 października na drogach doszło do 33 kolizji – 9 w powiecie płockim i aż 24 w Płocku. Funkcjonariusze drogówki zatrzymali także 6 nietrzeźwych kierowców – w Płocku na Al. Kobylińskiego i ul. Grabówka, a na terenie powiatu płockiego w miejscowościach: Wyszogród, Miłodróż (gm. Stara Biała), Staroźreby i Dzierżanowo (gm. Mała Wieś).

Nie zabrakło też kradzieży.

  • W nocy z 29 na 30 października w Płocku przy ul. Łukasiewicza skradziono skuter. Wartość strat wyceniono na ok. 2500 zł.
  • W nocy z 29 na 30 października w Staroźrebach skradziono spawarkę z niezamkniętej piwnicy. Wartość strat to ok. 550 zł.
  • W nocy z 28 na 29 października w Płocku przy ul. Łukasiewicza włamano się do szafki narzędziowej na terenie jednej z firm i skradziono z niej elektronarzędzia o łącznej wartości ok. 4.500 zł.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Rentgen showtime

Tytuł brzmi groźnie? Nie martwcie się, nie będziemy pełnić roli urzędu skarbowego czy ZUS-u. Nie…


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…