Mnóstwo kolizji i nietrzeźwi kierowcy – weekend na drogach

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Długi weekend jeszcze trwa, ale już widać, że kierowcy, tłumnie jadący na cmentarze, są mniej uważni, niż zazwyczaj. Tylko od piątku było kilkadziesiąt kolizji, policjanci zatrzymali również nietrzeźwe osoby za kierownicą.

Od 28 do 30 października na drogach doszło do 33 kolizji – 9 w powiecie płockim i aż 24 w Płocku. Funkcjonariusze drogówki zatrzymali także 6 nietrzeźwych kierowców – w Płocku na Al. Kobylińskiego i ul. Grabówka, a na terenie powiatu płockiego w miejscowościach: Wyszogród, Miłodróż (gm. Stara Biała), Staroźreby i Dzierżanowo (gm. Mała Wieś).

Nie zabrakło też kradzieży.

  • W nocy z 29 na 30 października w Płocku przy ul. Łukasiewicza skradziono skuter. Wartość strat wyceniono na ok. 2500 zł.
  • W nocy z 29 na 30 października w Staroźrebach skradziono spawarkę z niezamkniętej piwnicy. Wartość strat to ok. 550 zł.
  • W nocy z 28 na 29 października w Płocku przy ul. Łukasiewicza włamano się do szafki narzędziowej na terenie jednej z firm i skradziono z niej elektronarzędzia o łącznej wartości ok. 4.500 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji