REKLAMA

Mieszkaniec gminy Radzanowo w programie „Rolnik szuka żony”

REKLAMA

30-letni Paweł ma szansę stać się jednym z bohaterów programu „Rolnik szuka żony”. O tym, czy zobaczymy go w szóstej edycji, zadecyduje liczba wysłanych do niego listów.

Z odcinka, w którym przedstawiono kandydatów do szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony” dowiadujemy się, że Paweł ma 30 lat, 185 cm wzrostu, ciemne blond włosy i niebieskie oczy. Jest adeptem sportów walki i zapalonym wędkarzem. Jest mieszkańcem województwa mazowieckiego, a o tym, że mieszka w gminie Radzanowo, poinformował nas czytelnik.

Miłością jego życia jest obecnie 5-letni syn. Paweł jest od 2,5 roku po rozwodzie, uważa się za mężczyznę pracowitego, wesołego, wytrwałego, ale nie upartego, i przede wszystkim odpowiedzialnego.

Jest rolnikiem z zawodu, wykształcenia i zamiłowania. Jak sam mówi, potrafi się wzruszyć, a jego największym doznaniem są właśnie narodziny syna i to, jak pierwszy raz synek chwycił go za palec. Zależy mu na tradycyjnym małżeństwie, szuka kobiety samodzielnej, czułej i rodzinnej, z którą mógłby aktywnie spędzać czas czy wyjść do kina.

Fot. rolnikszukazony.tvp.pl

Z jego opisu dowiadujmy się, że chętnie zaakceptuje kandydatkę po rozwodzie czy z dziećmi, ale wygląd kobiety ma dla niego znaczenie – ceni sobie ładny uśmiech i długie włosy, nie przepada natomiast za tatuażami.

Obecnie stara się o unieważnienie ślubu kościelnego. – Jeśli chcecie mnie poznać i jesteście, jak ja, gotowe na stały związek, zapraszam do kontaktu, piszcie do mnie listy, będę na was czekać – mówi Paweł.



Paweł do 24 maja czeka na listy od pań zainteresowanych spotkaniem z nim. To właśnie od ilości wysłanych do niego listów zależeć będzie czy znajdzie się w piątce rolników, których losy będziemy śledzić w kolejnych odcinkach 6. edycji programu.

Aby pomóc mu wystąpić w programie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wysłać list ze zdjęciem na adres skr. poczt. 67, 02-741, U.P. 121 Warszawa z dopiskiem „Paweł”.

Nowy sezon programu będzie emitowany we wrześniu.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 48

 1. dfds says:

  oszust. nie szanujacy nikogo. materialista jest gotów sprzedac wlasna dusze aby miec nowe zabawki i kase.

 2. zbadac says:

  komentarzy negatywnych na Pana Pawła jest bardzo dużo. aby się upewnić jakim człowiekiem jest Pan Paweł radziłbym porozmawiać z mieszkańcami, sąsiadami, a nawet z druga strona która jest oczerniana przez Pana Pawła. Bo uważam, że jeśli tu są takie komentarze to ten człowiek nie jest takim jakim siebie opisuje. piszą ludzie tu anonimowo, ponieważ może się boja. kto wie jaki Pan Paweł czy jego rodzina są, może to osoby niepoczytalne, terroryzując innych. jeśli jest oszustem, trzeba by było to zbadać. weźmy pod uwagę to żę inne osoby mogą ucierpieć przy tym jeśli ten człowiek krzywdzi inny.

 3. Neutralnie says:

  Szkoda że wszyscy tu piszący nie wiecie, że sam portal nakręcił ten hejt na Pana Pawła chodząc po sasiadach i wypytujac o niego w celu wyszukania sensacji. Za każde wyświetlenie otrzymują pieniądze z reklam. Jednym słowem czysty zarobek na ludzkiej krzywdzie. Podejrzewam, że 90% komentarzy jest wygenerowane przez sam portal w celu poszerzenia dyskusji. A osobom hejtujacym współczuję, ponieważ karma wraca, a czytając Wasze komentarze wypowiadacie się jak gdyby byście spali z Panem w jednym łóżku. Nie wypowiadajcie się na temat jego rodziny bo to nie ona szuka miłości poza tym, czy każdy z Was ma taką idealna rodzinę? Nie bez powodu mówi się, że z rodziną najlepiej na zdjęciach. Pani, która twierdzi, że zostało jej zniszczone ogrodzenie sama nie może poszczycić się dobrą opinią wśród sąsiadów. Jeśli chodzi o małżeństwo – sprawa wyłącznie pomiędzy byłymi małżonkami, ale pamiętajmy, że każdy kij ma dwa końce. Zawsze wina jest po obu stronach. Kłamca? Nie sądzę… Kto z Nas nie marzy o szczęśliwej rodzinie i stabilnym życiu? Głęboko wierzę, że nawet jeśli Pan Paweł popełnił wiele błędów w swoim życiu i nawet jeśli skrzywdzil jakichś ludzi to wyciągnął z tego wnioski, nauczył się na błędach i mimo wszystko wystarczy mu siły by wytrwać w tej nienawiści z Państwa strony i ułoży sobie życie. Przypominam, że każdy ma do tego prawo. Łatwo jest kogoś oceniać, ale nim kogoś państwo skrytykujecie, odpowiedzcie sobie na podstawowe pytania – czy sam byłem całe życie fer w stosunku do innych, czy nigdy nikogo nie skrzywdzilem nawet nie umyślnie, czy mój związek jest idealny, czy moja rodzina bliższa i dalsza jest wzorcowa i z wszystkimi mam bliski kontakt, czy nie żałuję niczego ze swojego życia? Pytań nasuwa się tysiące… Nie ma ludzi idealnych. Panu Pawłowi życzę powodzenia i wytrwałości nawet jeśli ma coś na sumieniu. Trzeba zamknąć przeszłość, wyciągnąć wnioski i iść na przód. A wszystkim hienom przypominam, że całe zło do Was wróci….

  • Informuję, że komentarz zostaje zapisany i zgłoszony na policję, jako mający na celu zdyskredytowanie naszego wizerunku. Wszystkie zawarte w nim „informacje” są kłamstwem. Nikt z naszego portalu nigdy nie był w miejscowości, w której mieszka pan Paweł, w związku z czym nie rozmawialiśmy również z jego sąsiadami. Abstrahujemy już, że nie mamy pojęcia w której miejscowości on mieszka. Podawanie, że pobieramy za to jakieś pieniądze i sami wpisujemy komentarze jest zwykłym pomówieniem, za co grozi odpowiedzialność prawna.

   • Anonim says:

    Szanowni państwo nikt Państwa nie zdyskredytował, a bynajmniej nie miał takiego zamiaru. Przykro jest patrzeć na człowieka, który zwyczajnie został zaszczytu. Dlaczego państwo nie zareagowaliscie na ten hejt poniżej? Jeśli poczuliscie się państwo urazeni jako administrator wystarczyło usunąć komentarz, a nie grozić policją za wolność słowa.

   • Szanowny Anonimie. Wolność słowa nie dotyczy szerzenia kłamstw.I nie chodzi tu o nasze „urażanie się”, a o wizerunek, który tym kłamliwym komentarzem został naruszony.

   • Adam says:

    Hahah
    Zgłoszą na Policję.
    Wszyscy już sikają że strachu

 4. Do programu a nie tu says:

  Dlaczego tu komentujecie jak to tylko ludzie z okolicy widzą?piszcie do programu,, rolnik szuka zony ” Trzeba ostrzec wszystkich przed nim bo to ze tu komentujecie tylko on i jego bliscy się śmieją a taka dziewczyna że świata przyjdzie i nawet nic o nim nie będzie wiedzieć.. Trzeba reagować…..

  • popieram says:

   prawda! ludzie piszcie do programu. oni musza wiedzieć co to jest za człowiek. niech wiedza, ze ta rodzina jest nieobliczalna, ze krzywdzą wszystkich. szkoda tych dziewczyn. lepiej uniknąć tragedii. czemu ktoś ma cierpieć na tym bo zachciało się mu zostać celebryta. czemu ma cierpieć dziecko. PISZCIE DO PROGRAMU!!!!!!

  • Odpowiedz says:

   Pisanie do programu chyba już nic nie da listy poszły a strona i komentarze powstały dosyć późno pomimo tego że strona jest ogólnie dostępna to wiele osób za późno przeczytalo

   • Próbować says:

    Nigdy nie jest na nic za późno. Zawsze można próbować. Tej rodziny jest raptem garstka a ludzi, mieszkańców którzy widzą i słyszą jest więcej. Nie może być tak żeby terroryzowali wieś. To oni mają się podporządkować. Ludzie reagujcie nie bójcie się. Was jest więcej.

 5. mily says:

  męska kur..a. kobieta tylko potrzebna do łózka. nie szanuje żadnej. Aby wykorzystać, po udanej zabawie wygnać. Niby na stale szuka związku raczej tylko na pokaz przed światem. Nic nie wart. Musi robić co rodzice mu karzą bo wszystko straci i zostanie z ręka w nocniku.

 6. życzliwy says:

  nie polecam się z tym człowiekiem kolegować ani nigdzie go przyjmować. człowiek który szuka na wszystkich na sile coś aby go pogrążyć i wyłudzić pieniądze. tak zarabiają lewe pieniądze i nie tylko tak. telewizje tez pogrąży i skompromituje. radze omijać go i jego chora rodzinę dużym łukiem!!!!!

 7. dddddd says:

  bandyta. Ta rodzina to chorzy ludzie. zastraszają wszystkich aby było tylko tak jak oni chcą. nie radze z nimi się zadawać. wypier…. go z programu!!!!!!!!!!!

 8. Sąsiad says:

  To mała wieś i wszyscy się znają i nikt go tam nie szanuje jak jego rodziny to człowiek oszust nie znający pokory mama i tata nim kierują i jest w spopracy z policją. Ludzie ten człowiek nie powinien być w programie która kobieta tam wytrzyma.

 9. lalcia says:

  tak tak szuka milosc a co weekend na dyskoteki jeździ. raczej szuka kobiety do lóżka, a raczej dziw…., bo nie jest nauczony co to jest szacunek do kobiety, już na pewno nie myśli o stalym związku. jesli żona od niego odeszła nie dziwie się, bo kto by chcial być z facetem takim który co noc jest z inna.

 10. obraczka says:

  jeśli obrączka była dla Pana ważna to dlaczego chce pan unieważnienie małżeństwa skoro ma pan z tego związku dziecko. obraczka jest swieta rzecza, poswiecona podczas slubu. i większość ludzi wrecza sobie je szczerze pan chyba szczerze tego nie zrobil skoro zalozyl ja i od tak zniszczyć chce unieważnieniem. jest pan dwulicowy.

 11. typan says:

  jesli faktycznie jest pan klamca radzilbym panu wycowac sie z tego programu dla dobra swojego a zwlaszcza dziecka

 12. Jeśli says:

  to prawda, co piszą o tym rolniku w komentarzach, to TVP na niezłą minę wpędza kandydatki na żonę

 13. pablo says:

  nie znam gościa ale sam fakt , iż stara się o unieważnienie ślubu kościelnego, związku z którego ma dziecko? oj coś jest dwulicowy kłamczuszek…

 14. Mama says:

  To Ci chłopie ludzie kubeł zimnej wody na głowę wylali .

 15. Ewcia says:

  Ludzie zajmujecie się kimś, spójrzcie na siebie i nie krytykujcie kogoś!!!!

  • prawda says:

   niech cala Polska wie że to oszust. dlaczego maja nie pisac. nie ma prawa kogos oczerniac przed kamerami i robic z siebie swietego skoro jest klamca. poniza wszystkich nawet sasiadow. chodzi w nocy i niszczy ogrodzenie. wszyscy widza jaki jest z niego bandyta tylko nikt nie mowi glosno bo sie ludzie boja ze beda przez ta rodzine dreczeni a moze nawet sledzeni, bo kto wie do czego sa zdolni.

  • Liljana says:

   To nie krytyka. Krytyka jest wtedy gdy kogoś się nie zna. Jak się zna daną osobę to jest opinia. A Pan Paweł o żadne unieważnienie ślubu sie nie stara, wiem bo jestem z jego rodziny. Kłamie i kłamie

   • waznwe says:

    wlasnie, ze się stra o unieważnienie slubu kościelnego. jeśli jesteś z rodziny to najwidoczniej jesteś slabo doinformowana

 16. Liljana says:

  Znam osobiście Pana Pawła i jego byłą żonę. Szkoda że Paweł kłamał w reportażu. Oczywiście niech sobie życie układa, każdy ma do tego prawo. Szkoda że już w reportażu kłamał. On nie był przy tym jak jego syn zaczynał chodzić i jak zaczynał mówić. Żonę byłą potraktował gorzej niż psa, moim zdaniem. Nachodził ją, zastraszał i gnębił psychicznie. Ale taki jest synuś mamusi, tylko mamusia żądzi. Co mamusia powie to tak ma być i nie wolno się temu przeciwstawić. Rodzina która mieszka blisko nich to się boi wypowiedzieć, bo moze znow grób najbliższych bedzie zdewastowany.

 17. Mateusz says:

  To zwyczajny desperat.wie że nikt z okolicy na niego nie spojrzy ani nie wytrzyma z nim i jego rodzinka dlatego rodzice podsypali mu kasy i tak trafił do programu.Mysli że długo ktoś w tym ich getcie wytrzyma.

 18. dfgsd says:

  oszust i klamca. poniza wszystkich i nie szanuje nikoga

 19. hawana says:

  ciekawe cos się dzieje. czas pokaże czy to prawda

 20. gosc111111 says:

  nie znam tego człowieka. mają obie strony racje. ktoś kto go nie zna będzie go bronic i pisać dobrze o nim ze szkoda takiego faceta, ale jeśli ktoś kto go zna i pisze to wszystko a jest to prawda. to ja na miejscu pana Pawła bym się zastanowil co robi. bo kłamstwo może być długie, ale ma krótkie nogi. jeśli Pan klamie radze przestać robic z siebie swietego.

 21. sympatyczna says:

  u widze ze pan Pawel do końca czystego sumienia nie ma. Panie Pawle skoro faktycznie pomawia pan była zone i klamie pan w programie to radze zastanowić się co pan robi. bo skoro twierdzi pan ze kocha syna to proszę pomyslec o jego dobru. a kobiete swoje zycia mozna poznac w inny sposób. bo jeśli okaze się ze jest pan oszustem to jest pan skompromitowany na cala polskie. a na miejscu bylej partnerki nie zostawiłabym tak tego. pozdrawiam

 22. duzy says:

  miał prawo pojsc do tego programu, ale faktycznie lepiej niech mowi prawde i nie oczernia innych bo to zle wpływa na jego reputacje. a jeśli klamie a kłamstwo ma krótkie nogi to niech spodziewa się konsekwencji jakie czekaja go. ja nie lubie ospb którzy bezczelnie klamka

 23. Jak zwykle says:

  Odezwało się całe stado ekspertów którzy wszystko wiedzą. Pewnie przebywali u tego człowieka w domu, mieszkali z nim i jego żoną więc wiedzą jak było. Ludzie – trzeba mieć dużo odwagi żeby się zgłosić do takiego programu i być przygotowanym na hejt i krytykę. Atakujecie to bo mu zazdrościcie.

  • odpowiedz says:

   nie uważam żeby ktoś mu zazdrościł. każdy jeśli chce może pójść do programu jak nie tego to innego. jeśli człowiek faktycznie cos przeskrobal to wydzie to na swiatlo dzienne. ja na miejscu jego bylej zony jeśli jest oczerniana, pomawiana idt. zalozylbym sprawę o takie cos. bo nie można ponizać innego człowieka tylko dlatego ze zachciało mu się być celebryta.

 24. czytajacy says:

  czytając to uważam ze cos w tym jest skoro ludzie zle pisza o tym Panu. gdyby miał na zatargu z jedna osoba nie było by tylu komentarzy złych. a może to ten Pan zazdrości byłej zonie ze ma zycie udane i dlatego poszedł do programu i oczernia była.

 25. zyczliwy says:

  co jak co, ale jedno mogę przyznać oszust. jeśli chce ulozyc sobie zycie proszę bardzo ale niech nie oczernia niewinnych ludzi i troszkę pomyśli o dziecku. bo dziecko ucierpi najbardziej przez niego i przez jego klamstawa

 26. Kotpłot says:

  Każdy kto zna tego człowieka nie powie dobrego słowa na jego temat. Nie oczerniajcie tu była żonę skoro nie znacie prawdy. Bo z tego co mi wiadomo ułożyła sobie życie i tu jej gratulujemy. Bo to co przeszła nie życzy się najgorszemu wrogowi. Proszę najpierw poznać prawdę i wysłuchać wszystkich a nie tylko jednego człowieka który uważa się za coś a tak naprawdę poniża innych i traktuję jak śmiecia.

 27. Sąsiadka says:

  Tu nie chodzi o to ze czy jej zależy czy nie bo od dawna ma to gdzieś. Tylko jeżeli idzie się do takiego programu wypada mówić prawdę. Dlaczego nie powiedział ze zostawił umierająca żonę w szpitalu i pojechał w trasę? Pomimo ze są ludźmi zamożnymi i nie musiał wtedy jechać. Dlaczego nie powiedział ze jego żona uciekała z ich domu w eskorcie policji bo się bała o swoje życie? Dlaczegonie nie mowi ze ja nęka i oczernia w sądach? Niby taki idealny a tak naprawdę zakłamany

  • Anonim says:

   A moze ponechal w trase bo musial zarabiac na zone i syna bo niestety trawy z pola to ludzie nie jedza a pieniadze trzeba miec. Czy tak czy tak to jakby czlowiek nie zrobil to i tak nie bedzie pasowalo

   • Asdftyh says:

    Pieniądze może zarabiać jak chcę, ale szacunek do drugiego człowieka powinien być. Nie można nikogo traktować jak psa tylko dlatego że ma kasę. Jeśli jest kłamca to wszystko się wyda.

 28. Jutefix says:

  Oszust i kłamca, który wyzlżywa się na starszych sąsiadach, z policja jest jak brat, nasyła policję na sąsiadów

 29. Brodacz says:

  No i fajnie. Zycie trzeba sobie ukladac i porzadkowac. Powodzenia

 30. Liliana says:

  Kolejny dowód jak telewizja kłamie……….

  Pan Paweł wcale nie jest tak idealny,zresztą jak cała jego najbliższa rodzina.Zal mi każdej kobiety która tam trafi…..Szkoda że nieopowiada jak on i jego rodzice potraktowali jego żonę,też niewspomina o ciągłych sprawach sądowych z żoną sąsiadami oraz o tym jak często odwiedza ich policja…….

  • ikifar says:

   Po pierwsze to nie ma idealow a po drugie to pewnie puscil Cie na drzewo jak sie krecilas kolo niego i teraz sie mscisz.Spojrz najpierw na siebie ksiezniczko ze spalonego teatru a pozniej wypisuj komentarze.

   • Zenek says:

    Znasz tego człowieka? jeśli nie to nie pisz głupot i nie obrażaj. Najpierw wysłuchaj a potem komentuje bo każdy kto go zna wie co pisze

  • Uwaga na tą rodzibkr says:

   Fakty się same obroniła. Tym razem lepiej ostrzec przed nim każda koviete

   • Pitus says:

    A byla zona nie moze sie dalej pogodzic??. To ze nie mozess sb ulozyc zycia nie znaczy ze on tez nie mysi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU