REKLAMA

Mieszkaniec gminy Radzanowo w programie „Rolnik szuka żony”

REKLAMA

30-letni Paweł ma szansę stać się jednym z bohaterów programu „Rolnik szuka żony”. O tym, czy zobaczymy go w szóstej edycji, zadecyduje liczba wysłanych do niego listów.

Z odcinka, w którym przedstawiono kandydatów do szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony” dowiadujemy się, że Paweł ma 30 lat, 185 cm wzrostu, ciemne blond włosy i niebieskie oczy. Jest adeptem sportów walki i zapalonym wędkarzem. Jest mieszkańcem województwa mazowieckiego, a o tym, że mieszka w gminie Radzanowo, poinformował nas czytelnik.

Miłością jego życia jest obecnie 5-letni syn. Paweł jest od 2,5 roku po rozwodzie, uważa się za mężczyznę pracowitego, wesołego, wytrwałego, ale nie upartego, i przede wszystkim odpowiedzialnego.

PowiązaneTematy

Jest rolnikiem z zawodu, wykształcenia i zamiłowania. Jak sam mówi, potrafi się wzruszyć, a jego największym doznaniem są właśnie narodziny syna i to, jak pierwszy raz synek chwycił go za palec. Zależy mu na tradycyjnym małżeństwie, szuka kobiety samodzielnej, czułej i rodzinnej, z którą mógłby aktywnie spędzać czas czy wyjść do kina.

Fot. rolnikszukazony.tvp.pl

Z jego opisu dowiadujmy się, że chętnie zaakceptuje kandydatkę po rozwodzie czy z dziećmi, ale wygląd kobiety ma dla niego znaczenie – ceni sobie ładny uśmiech i długie włosy, nie przepada natomiast za tatuażami.

Obecnie stara się o unieważnienie ślubu kościelnego. – Jeśli chcecie mnie poznać i jesteście, jak ja, gotowe na stały związek, zapraszam do kontaktu, piszcie do mnie listy, będę na was czekać – mówi Paweł.

Paweł do 24 maja czeka na listy od pań zainteresowanych spotkaniem z nim. To właśnie od ilości wysłanych do niego listów zależeć będzie czy znajdzie się w piątce rolników, których losy będziemy śledzić w kolejnych odcinkach 6. edycji programu.

Aby pomóc mu wystąpić w programie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wysłać list ze zdjęciem na adres skr. poczt. 67, 02-741, U.P. 121 Warszawa z dopiskiem „Paweł”.

Nowy sezon programu będzie emitowany we wrześniu.