Międzynarodowo w policji

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyło się międzynarodowe spotkanie. Przybyli goście z Litwy, Czech i Słowacji. Goście odwiedzili Płock na zaproszenie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Płock.

W piątek, 8 września w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku gościły delegacje Policji z Litwy, Czech i Słowacji. Goście odwiedzili Płock na zaproszenie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Płock.

fot. materiały prasowe

Zagraniczne delegacje gościły w Płocku z okazji jubileuszu 25-lecia Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Płock. Jednym z punktów pobytu w naszym mieście była wizyta w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. Goście spotkali się z Komendantem Miejskim Policji w Płocku.

– Podczas spotkania doszło do wymiany informacji na temat funkcjonowania Policji w Polsce oraz w Słowacji, Czechach i na Litwie – poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

fot. materiały prasowe

Po spotkaniu delegacje wraz z Przewodniczącym IPA Region Płock zwiedziły budynek Komendy oraz budynek szkoleniowy, w którym m.in. funkcjonuje nowoczesna strzelnica.

W sobotę, 9 września, goście wzięli udział w uroczystości z okazji jubileuszu IPA Region Płock, zorganizowanej w Centrum Konferencyjnym Dom Technika w Płocku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji