REKLAMA

Miał wypadek samochodowy, przyjaciele zbierają pieniądze na leczenie

REKLAMA

#DoJednejBramkiZMaćkiem – to hasztag akcji, którą rozpoczęli przyjaciele 21-letniego Macieja Koziorowskiego z Drobina. Dwa miesiące temu Maciek miał poważny wypadek samochodowy, teraz potrzebne są pieniądze na jego rehabilitację.

PowiązaneTematy

13 grudnia 2016 roku. 35. rocznica stanu wojennego. To właśnie tego dnia 21-letni Maciek Koziorowski uległ wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego mózg młodego mężczyzny został bardzo poważnie uszkodzony. Jednak ani Maciek, ani jego przyjaciele nie poddają się.

Maciek Koziorowski

– Maciek potrzebuje profesjonalnego leczenia w klinice, które może dać mu drugą szanse na życie. Wierzymy, że dzięki naszej wspólnej determinacji i pomocy ludzi z ogromnymi sercami, wszyscy razem pobiegniemy #DoJednejBramkiZMaćkiem – mówią organizatorzy akcji, przyjaciele młodego mężczyzny.

Zbieranie funduszy zaczęli praktycznie od razu po wypadku. 21 stycznia br., na hali MOKSiR w Drobinie zorganizowali Turniej Charytatywny „Do jednej bramki z Maćkiem”. Udział w nim wzięło 10 drużyn: Kasztelan Sierpc, Błękitni Raciąż, Pegaz 95 Drobin, Delta Słupno, Aleja Gwiazd, Pegaz Drobin, Wkra Bieżuń, Zryw Bielsk, Mazur Gostynin i San Escobar. – Zwyciężyła drużyna SAN ESCOBAR, złożona w większości z zawodników Skry Drobin, która w finale pokonała Wkrę Bieżuń (7:1). Wszystkie pieniądze zebrane tego dnia zostaną przekazane na specjalnie założone konto. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom, kibicom i każdemu kto wsparł nas tego dnia! – relacjonują organizatorzy.Kolejna impreza charytatywna zaplanowana jest na 24 lutego w godzinach 18-23. Tym razem na hali MOKSiR w Drobinie odbędzie się koncert w rytmach muzyki tanecznej, specjalnie dla Maćka. Bilet wstępu (20 zł) będzie symboliczną cegiełką, przekazywaną w dniu koncertu przy wejściu. – Podczas koncertu znajdziecie również świetnie zaopatrzony sklepik, w którym będziecie mogli zaspokoić żołądek i ukoić pragnienie po szalonych wygibasach pod sceną. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na dalsze leczenie naszego przyjaciela – zachęcają znajomi Maćka.

Pieniądze na jego leczenie można też wrzucać do puszek, ustawionych w różnych sklepach w Drobinie oraz na stacji paliw. Jeśli chcecie wspomóc rehabilitację Maćka, możecie także wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto: Ludowy Klub Sportowy „SKRA” Drobin, Nr konta: 60 9042 1068 0420 0693 2000 0040; w tytule wpłaty: Do jednej bramki z Maćkiem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU