REKLAMA

Mega gwiazda festiwalu. Chylińska zgromadziła tysiące fanów

REKLAMA

Agnieszka Chylińska była bezapelacyjną gwiazdą sierpeckiego Festiwalu Smaków, który odbył się 13 i 14 sierpnia. Charyzmatyczna wokalistka udowodniła, że wbrew panującej opinii, nie zmieniła gustu muzycznego. Nad sceną unosiła się iście hardrockowa aura.

Wieczorny koncert Agnieszki Chylińskiej był ukoronowaniem pierwszego dnia sierpeckiego Festiwalu Smaków na stadionie miejskim. Oprócz atrakcji kulinarnych, rzemieślniczych i wystaw producentów żywności, od godz. 13 swój pokaz dla dzieci i młodzieży dał teatr Forma z Gdańska, następnie wystąpił zespół Loosehad oraz Kinga Rutkowska, która wykonała piosenkę przewodnią imprezy.

Uczestnicy festiwali mogli także poprawić sobie humor słuchając kabaretu Weźrzesz oraz kabaretu Pod Wyrwigroszem. W przerwie wystąpił zespół The Presya.

Niezaprzeczalną gwiazdą wieczoru była jednak Agnieszka Chylińska. Mimo tego, że artystka pozwoliła się fotografować tylko podczas pierwszych trzech utworów, to chętnie współpracowała z obiektywem. Na zdjęciach widać, jak bardzo szczupła jest charyzmatyczna wokalistka, znana kiedyś z grupy O.N.A.Chylińska zaprezentowała swój niepowtarzalny, mocny głos w utworach takich jak między innymi „Winna”, „Kiedy powiem sobie dość” czy „Nie mogę cię zapomnieć”.

Festiwal Smaków zakończył się 14 sierpnia, m.in. koncertem zespołu Cliver.

Justyna Gabrychowicz

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU