REKLAMA

Matki zgłosiły porwanie dzieci. Sprawcą ma być ojciec, pochodzący z Pakistanu

REKLAMA

Na profilu FB Zaginieni Poszukiwani pojawił się apel o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu dzieci, które miały zostać porwane przez ojca, Polaka, pochodzącego z Pakistanu (przyjął polskie obywatelstwo). Dziewczynka i chłopiec nie pojawili się 29 września na lotnisku w Polsce, nie wiadomo gdzie obecnie przebywają.

Jak przekazała pani Natalia, rodzeństwo Ahmed (6 lat) i Sadia (9 lat) zostało porwane przez swojego ojca, Saleema Muhammada.

– 29 września 2021 roku dzieci wraz z ojcem miały lecieć do Polski, ale nie było ich na lotnisku. Ostatni kontakt z dziećmi odbył się 27 września 2021 roku o godzinie 14.57, ostatnie znane miejsce pobytu dzieci to Pakistan – Sialkot – informuje pani Natalia, prosząc o pomoc w znalezieniu i odzyskaniu dzieci.

Zawiadomienie wpłynęło już do sierpeckiej policji (mężczyzna prowadził tam własną działalność gospodarczą).– Potwierdzam, że do Komendy Powiatowej Policji wpłynęły zawiadomienia o porwaniu dwójki dzieci – przekazała nam mł. asp. Katarzyna Krukowska, oficer prasowa KPP Sierpc. – Zgłoszenie złożyły dwie mamy, czynności w tej sprawie są u nas prowadzone – wyjaśniła.

Jeśli ktoś miał ostatnio kontakt z Saleem i posiada jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w znalezieniu aktualnego miejsca pobytu dzieci, prosimy o niezwłoczne poinformowanie Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, można też dzwonić pod numer telefonu: 883-859-092 lub 570-897-432.

Zaginione dzieci: Ahmed i Sadia, źródło: FB Zaginieni Poszukiwani

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 10

 1. Ahmed Aliber says:

  Ciaparito Kebabo

 2. Kulturoznawca says:

  Jakin prawem ciapus z polskim obywatelstwem ma dwie żony??? W imię poprawności poltycznej?

  A wy polskie ścierki chciałyście arabusa to macie arabuaa. W pakistanie się poskarżyć i pożalić to jeszcze was stłuką. Przestańcie gitarę polskiej policji zawracać. Taka jest kultura viapatych – którą uznałyście za swoją.

  • Sierpc says:

   Dzieci to ma chyba z trzema. Dopóki kasa była to na wszystko się godziły, ta trzecia z nimi wyjechała i wróciła dwa tyg wcześniej, normalnie współudział powinna mieć. Kasa jest to zasad i moralnosci brak a każdy kto go zna wie że on żadnych zasad nie miał, Polaków jak szmaty traktował.

 3. Czytelnik says:

  Co trzeba mieć e głowie żeby wiązać się z arbem.

 4. Friend says:

  Actually a greedy women gave permission to father by taking kids out of poland by taking his car keys ! How much she looted him from last 9 years ?

 5. Polak says:

  Dalej szukajcie szczęścia u ciap…tych…polki mają jakiś chory kompleks ciemnoskóry facet. To jest już ojejjjku bosski. To teraz macie boski…poradziłbym głową myśleć..

 6. Anonim says:

  Ojciec dzieci również ma Polskie obywatelstwo.

 7. Taa says:

  Ktoś wyraził zgodę na wyjazd dzieci z Polski. Teraz zaskoczenie? Taa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU