REKLAMA

LemON zagra w pobliżu Płocka

REKLAMA

W najbliższą sobotę miłośnicy sentymentalnych brzmień zespołu Lemon będą mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami. Charyzmatyczny głos Igora Herbuta usłyszymy w Kutnie.

LemON to wyjątkowy zespół, który swoją muzyką trafia prosto i celnie w serce wrażliwców, nastawionych na poszukiwanie w utworach czegoś więcej niż zlepienia różnych nut. Wyjątkowe, szczególnie na polskim rynku muzycznym, jest również to, że LemON odniósł komercyjny sukces z niekomercyjną muzyką. Być może udało się to również dzięki występom w programie Must Be The Music, którego zresztą 3. edycję wygrali. O sukcesie świadczy też ilość sprzedanej debiutanckiej płyty, która w ciągu kilku tygodni pokryła się złotem, a także nominacja do Fryderyka 2013 w kategorii Debiut Roku.

Jak czytamy na stronie zespołu: „LemON to magiczne kompozycje, poruszające teksty i charyzmatyczny wokal Igora Herbuta”. Dla mnie to również niesamowita mieszanka emocji, przeżyć, szarpania najgłębszych warstw duszy z niezwykłą lekkością, zachowując przy tym czar i szlachetność przekazu słownego. To zespół, który słucha się z przyjemnością, zarówno w trakcie kierowania samochodem, na siłowni, jak i… do poduszki.

Wokalista i lider zespołu, Igor Herbut, o swojej pierwszej płycie mówi tak: „To taki trochę elektrokardiogram moich emocji. To, co znajdziecie na tej płycie jest naszym pamiętnikiem z tej niezwykłej przygody, która trwała od castingu do Must Be The Music 27 listopada 2011 do premiery dokładnie rok później. Dużo się działo. Wszystko jest w piosenkach. Trochę radości, trochę zwątpienia, kilka historii, które gdzieś kiedyś usłyszałem, trochę irytacji i uporczywej walki z materią. Niektóre utwory powstawały w jedną noc. Inne przechodziły długą drogę – żeby w końcu się odnaleźć. Ale są… I czekają na to, by otworzyć Wasze serducha”.Koncert LemON odbędzie się w sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury, 22 marca o godz. 19. Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż do 19 marca) oraz 50 zł (20-22.03). Rezerwacja biletów tel. 24 254-21-37.

Kiedy LemON wystąpi w Płocku? Mamy nadzieję, że wkrótce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU