REKLAMA

Laur Opineo dla firmy z powiatu płockiego!

REKLAMA

Firma Rolmarket, której siedziba znajduje się w miejscowości Cieśle (gmina Bodzanów), po raz kolejny otrzymała Laur Opineo, czyli serwisu, w którym klienci zamieszczają swoją opinię o produktach i przedsiębiorcach. To tym większy sukces, że jest to firma rodzinna, istniejąca na rynku od 1996 roku.

Serwis Opineo.pl opublikował niedawno wyniki kolejnej, 11. edycji Rankingu Sklepów Internetowych. W gronie laureatów tegorocznego zestawienia znalazł się sklep Rolmarket.pl, firmy z gminy Bodzanów (powiat płocki). Jak podkreślają organizatorzy rankingu, Laur Opineo to świadectwo najwyższej jakości obsługi klienta oraz zaufania kupujących.

– To dla nas duży zaszczyt, że Sklep Rolmarket.pl zajął pierwsze miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych w kategorii Ogród przeprowadzonym przez niezależny serwis Opineo.pl. Ranking sporządzany jest w oparciu o opinie, jakie wystawiają sklepom klienci. Okazało się więc, że znowu mogliśmy na Was liczyć, dziękujemy! – mówi Maciej Bojarski, specjalista ds. obsługi klientów hurtowych firmy Rolmarket.

Dodajmy, że Rolmarket.pl dwukrotnie z rzędu zajął 1. miejsce w rankingu najlepszych e-sklepów Opineo. Zajął także pierwsze miejsce w prestiżowym programie Konsumencki Lider Jakości 2018, otrzymał tytuł Super Marka 2019 oraz specjalne godło Marka Dekady, a także po raz 4. znalazł się w gronie najprężniej rozwijających się firm e-commerce w kraju.

– Branża e-commerce, jak żadna inna podlega szybkim zmianom, a te jeszcze bardziej przyspieszyła sytuacja związana z COVID-19. Zmiany widać także w tegorocznej edycji Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl, który tym razem – i tu nie będzie zaskoczenia – poświęcony jest transformacji, jaką przechodzi rynek e-handlu w efekcie pandemii – tłumaczą organizatorzy rankingu Opineo.

Raport obejmuje 15 kategorii oraz listę najlepszych sklepów internetowych. Powstał na bazie ponad 2 milionów opinii udzielonych przez klientów e-sklepów we współpracy z firmą konsultingową Nielsen. Wystawiając opinię, konsumenci oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość́ zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym.

Rolmarket jest firmą rodzinną, która istnieje na rynku od 1996 roku i obecnie zatrudnia ponad 50 osób. To firma, która w jednym miejscu skupia centrum ogrodnicze, centrum kamienia, artykuły z zakresu rolnictwa i hodowli, a także dwa sklepy internetowe: Rolmarket.pl i PanFarmerek.pl. Prowadzi m.in. hurtownię ogrodniczą, importuje artykuły bezpośrednio z Europy i Azji, zajmuje się też dystrybucją i produkcją artykułów do ogrodu. Posiada marki własne produktów, m.in.: Agritella, Vulcanus, TopDrop, StrongNet i Ombretex.W sklepach internetowych dostępny jest natomiast niemal cały asortyment firmy, przy czym sklep Rolmarket.pl jest jednym z największych internetowych sklepów ogrodniczych w kraju oraz jednym z największych z branży e-commerce w regionie.

Ciekawostką jest, że Rolmarket wspiera aktywnie klub Wisła Płock, będąc jego sponsorem od 2013 roku.

Rolmarket mieści się w Cieślach k. Płocka (12 minut od Płocka w kierunku Warszawy), gdzie prowadzi również sprzedaż stacjonarną.

Rolmarket Sp. z o.o. Sp. k.
Cieśle 47
09-470 Bodzanów
tel.: (24) 260 74 00
e-mail: biuro@rolmarket.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 9.00 – 17.00
Sobota: 8.00 – 16.00

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU