REKLAMA

Kultowy zespół muzyki metalowej w Płocku

REKLAMA

27 lipca w płockim klubie Rock’69 wystąpi kultowy zespół Soulfly. To jeden z trzech tegorocznych koncertów tego zespołu w Polsce!

Lipcowe koncerty w Polsce zespół Maxa Cavalery zaplanował jedynie w Płocku, Warszawie i Poznaniu. Klub Rock’69 gościć będzie Soulfly jako pierwszy – 27 lipca, kolejnego dnia odbędzie się występ w Warszawie, a 29 lipca – w Poznaniu.

Soulfly, wraz z liderem zespołu, Maxem Cavalery (jednym z najważniejszych frontmanów w historii muzyki metalowej) tworzy swoją muzykę od ponad 20 lat.

– Zespół kroczy swoją ścieżką, umiejętnie wyznaczając trendy i jednocząc fanów death czy thrash, ale i nu-metalu, a nawet muzyki hardcore. Jest to też zespół dużo bliższy korzeniom lidera, poprzez liczne nawiązania do duchowości, jak również dźwięków pochodzących z Ameryki Południowej. Taka mieszanka stylów i głęboko zakorzeniony temperament świetnie przekłada się na jakość i żywiołowość koncertów, o czym polscy fani niejednokrotnie mieli okazję się przekonać – przypominają organizatorzy koncertu.Zespół powstał w 1997 roku w Arizonie z inicjatywy Cavalery, który odszedł rok wcześniej z zespołu Sepultura (był jego współzałożycielem). W 2018 roku ukazała się ich ostatnia płyta, „Ritual”.

– Album wydany dokładnie dwie dekady po debiucie Brazylijczyków, pokazuje, że zespół wciąż nagrywa na najwyższym poziomie. Jak nowe utwory brzmią na żywo? Przekonamy się już wkrótce! – zapraszają organizatorzy.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na profilu facebookowym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

 1. HarshReality says:

  „…jedynie w Płocku, Warszawie i Poznaniu”. To chyba nie jedynie? ;)

  • Baxter says:

   Skąd się tacy ludzie biorą?
   Jedynie w Płocku, Zaściankowie i Wąchocku analizują każdą sylabę szukając dziury w całym. W każdym innym mieście może być normalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU