REKLAMA

Kto jest godny naśladowania? Finał gali po raz 9.

REKLAMA

Która organizacja pozarządowa jest godna naśladowania? Kto został laureatem IX edycji konkursu za 2015 rok? Tego dowiedzieliśmy się w piątkowy wieczór w auli LO im. S. Małachowskiego.

Już po raz dziewiąty wybierano najlepsze organizacje pozarządowe, które w ubiegłym roku zasłużyły na miano „Godny Naśladowania”. Do tej edycji konkursu zgłoszono 31 płockich organizacji pozarządowych. Jak podkreślali organizatorzy, wybranie tych najlepszych nie było proste, gdyż płockie organizacje działają coraz prężniej.

Nagrodzone organizacje zostały wyłonione w trzech obszarach działalności:

  • kultury, edukacji i nauki,
  • sportu, turystyki i rekreacji
  • pomocy społecznej, zdrowia i profilaktyki uzależnień.

Tytuł najlepszej płockiej organizacji pozarządowej 2015 w obszarze kultury, edukacji i nauki otrzymało Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książek i Bibliotek. Kapituła konkursowa wyróżniła również:  • Stowarzyszenie Rodziców, Nauczycieli i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 12 w Płocku „Szkoła pod Brzozami”
  • Stowarzyszenie Nowoczesna i innowacyjna Edukacja.

W dziedzinie sportu, turystyki i rekreacji uhonorowano Płocki Klub Olimpijczyka, a wyróżnienia otrzymał Klub Sportowy Królewscy Płock oraz Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Tytuł „Godni Naśladowania” w obszarze pomocy społecznej, zdrowia i profilaktyki uzależnień przyznano Polskiemu Komitetowi Pomocy Społecznej – Zarządowi Rejonowemu w Płocku. Tu wyróżnienia trafiły do Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Zarządu Okręgowego w Płocku oraz Stowarzyszenia Społecznego „Razem dla Płocka”.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU