Kryte boisko oddane do użytku [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zwycięski projekt drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego został oficjalnie i uroczyście otwarty. Mecze otwarcia zagrały młode składy Wisły Płock, a kunszt futbolu pokazał Paweł Skóra.

Od poniedziałku do dyspozycji płocczan są dwa boiska, pokryte sztuczną trawą i przykryte pneumatycznym namiotem. Na spotkaniu otwarcia obecni byli młodzi piłkarze oraz ich rodzice. Wchodząc na zielony parkiet budził się w nas temperament małego chłopca – aż chciało się rzucić na ziemię, aby sprawdzić czy ta murawa jest faktycznie tak miękka… I jest!

W przedsionku boiska są szatnie oraz prysznice. Wszystko bardzo schludne i estetyczne, bez zbędnego przepychu. Przez obrotowe drzwi wchodzimy na murawę. Jakie wrażenia? Bardzo pozytywne. Białe okrycie z zieloną murawą tworzy ciekawe połączenie wizualne, ale ważniejsze jest, że całoroczne boisko będzie spełniało swoją rolę.

Swojej roli nie spełnili za to – w naszym odczuciu – do końca organizatorzy otwarcia. Wśród przecinających wstęgę zabrakło bowiem pomysłodawcy krytego boiska – Piotra Gryszpanowicza – z którego inicjatywy i dzięki którego zaangażowaniu projekt ten wygrał drugą edycję Budżetu Obywatelskiego. Przy wstędze zamiast pomysłodawcy, pojawili się za to politycy. Szkoda, bo akurat ten projekt całkowicie od polityki powinien być odcięty…

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji