REKLAMA

Korki przy Orlen Arenie – list czytelnika [ZDJĘCIA]

REKLAMA

– Od rana nie można było przejechać obok Orlen Areny – napisał do nas wzburzony czytelnik, przesyłając na potwierdzenie zdjęcia. Część płocczan mogła poczuć się zaskoczona, chociaż komunikat o zamknięciu ulicy był rozsyłany przez biuro prasowe ratusza i publikowany, również na łamach naszego portalu.

Korek na Batalionów Chłopskich faktycznie ciągnął się jak okiem sięgnąć – już na Gwardii Ludowej. Zgodnie z zapowiedzią, na czas Orlen Olimpiady, czyli od 13 do 15 czerwca, została zamknięta dla ruchu ulica 7 czerwca 1991 r. na odcinku od Gwardii Ludowej do Łukasiewicza. Autobusy komunikacji miejskiej jeżdżą objazdem przez ulicę Batalionów Chłopskich.

Jutro płocczanie muszą spodziewać się jeszcze większych utrudnień. W sobotę, 14 czerwca, od godziny 9 zostanie zamknięta dla ruchu ulica Łukasiewicza na odcinku od ulicy Gałczyńskiego do ulicy Chemików, a także ulica Długa na odcinku od ulicy Łukasiewicza do ulicy Kobiałka. W tym czasie będą obowiązywać objazdy.W związku ze zmianami, inaczej pojadą też ciężarówki. Objazd dla pojazdów ciężarowych powyżej ośmiu ton przebiegnie przez ul. Gwardii Ludowej – ul. Bielska – droga powiatowa 5201W – Bronowo Zalesie – Draganie – Stara Biała – ul. Zglenickiego, natomiast objazd dla pojazdów osobowych i ciężarowych poniżej ośmiu ton: Gałczyńskiego – Dobrzyńska –Zglenickiego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Elektryk says:

    Pytanie brzmi, dlaczego z uwagi na impreze zakładową Orlenu zamyka się w mieście ulice?

  2. Gość says:

    Przy wjeździe do Płocka stoją informacje o zamknięciu tej ulicy. Przynajmniej od Bielska widziałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU