Korki przy Orlen Arenie – list czytelnika [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

– Od rana nie można było przejechać obok Orlen Areny – napisał do nas wzburzony czytelnik, przesyłając na potwierdzenie zdjęcia. Część płocczan mogła poczuć się zaskoczona, chociaż komunikat o zamknięciu ulicy był rozsyłany przez biuro prasowe ratusza i publikowany, również na łamach naszego portalu.

Korek na Batalionów Chłopskich faktycznie ciągnął się jak okiem sięgnąć – już na Gwardii Ludowej. Zgodnie z zapowiedzią, na czas Orlen Olimpiady, czyli od 13 do 15 czerwca, została zamknięta dla ruchu ulica 7 czerwca 1991 r. na odcinku od Gwardii Ludowej do Łukasiewicza. Autobusy komunikacji miejskiej jeżdżą objazdem przez ulicę Batalionów Chłopskich.

Jutro płocczanie muszą spodziewać się jeszcze większych utrudnień. W sobotę, 14 czerwca, od godziny 9 zostanie zamknięta dla ruchu ulica Łukasiewicza na odcinku od ulicy Gałczyńskiego do ulicy Chemików, a także ulica Długa na odcinku od ulicy Łukasiewicza do ulicy Kobiałka. W tym czasie będą obowiązywać objazdy.

W związku ze zmianami, inaczej pojadą też ciężarówki. Objazd dla pojazdów ciężarowych powyżej ośmiu ton przebiegnie przez ul. Gwardii Ludowej – ul. Bielska – droga powiatowa 5201W – Bronowo Zalesie – Draganie – Stara Biała – ul. Zglenickiego, natomiast objazd dla pojazdów osobowych i ciężarowych poniżej ośmiu ton: Gałczyńskiego – Dobrzyńska –Zglenickiego.

Podziel się:

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji